X :

SAMBABY s.r.o.
Těšínská 85, Slezská Ostrava, tel./fax: 596 242 222, e-mail: sambaby@sambaby.com
cumel 0-6 měsíce...
![]() |
![]() |
Šidítka se vyrábějí ve 3 velikostech. Vždy používejte šidítko,které svou velikostí odpovídá věku dítěte. |
![]() |
Noční šidítka jsou vybavena unikátním svítícím kroužkem |
Šidítko silikonové - NOČNÍ - 0-3 měsíce – 2 ks
Stlačitelný sosák s odvzdušňovacím otvorem a jeho dokonalá symetrie zajišťují přirozený vývoj patra, zubů a dásní – i když se šidítko v ústech vašeho dítěte otočí.
Noční šidítko s unikátním svítícím kroužkem.
Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy.
Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby.
Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková.
Šidítka se vyrábějí ve 3 velikostech:
• 0-3 měsíce
• 3-6 měsíců
• 6-18 měsíců
Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte. Design šidítek se pravidelně mění.
Stáhněte si leták (pdf, 100 kB)
sekce VELKOOBCHOD
Nejste přihlášen(a).
kontakt
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!
tel: +420 725 318 605 inter.objednávky
email: ostrava-sklad@sambaby.com
tel: +420 595 627 272 prodejna - maloobchod
email: ostrava-karolina@sambaby.com
akce měsíce září 2010
balné a poštovné nad 4000,-Kč zdarma
Naše tipy