SAMBABY s.r.o.

Těšínská 85, Slezská Ostrava, tel./fax: 596 242 222, e-mail: sambaby@sambaby.com

ÚvodAUTOSEDAČKYautosedačky 0 - 13 kgMaxi Cosi autosedačka Pebble Pro i-Size Essential Graphite

Maxi Cosi autosedačka Pebble Pro i-Size Essential Graphite

Maxi Cosi autosedačka Pebble Pro i-Size Essential
i-Size (R-129) safety délka dítěte 45-75cm....
Naše cena
5 699 Kč včetně DPH
Naše cena v EUR: 227,96 EUR
Dodací lhůta (dny) Skladem kdy zboží dostanu?
srpenpo 10
Maxi Cosi autosedačka Pebble Pro i-Size Essential Graphite k Vám doručíme v pondělí 10.08.2020
Do i-peněženky: 30 Kč
EAN: 8799750110
Výrobce: Maxi cosi

 

Hledáte bezpečné, pohodlné a snadné cestování se svým novorozencem?

Bezpečnost i-Size (R129)
     Část rodiny třícestných autosedaček
     Flexibilní cestovní systém
     Ergonomická opěrka hlavy a vložka hugg

 

Objevte i-Size Pebble Pro. Pebble Pro i-Size je nejmodernější kojenecký dopravce, který zajišťuje nejlepší bezpečnost pro vaše malé dítě, protože vyhovuje nejnovějšímu nařízení o autosedačkách nazvaném i-Size (R129). Paměťová pěna integrovaná do bočních opěrek zajišťuje velmi vysokou ochranu. Zahrnutá vložka pro novorozence nabízí dodatečnou ochranu postranního těla novorozence a zároveň poskytuje perfektní ergonomickou polohu pro pohodlné cestování. Polstrovaná a nastavitelná opěrka hlavy vám vždy zajistí nejlepší oporu hlavy pro vaše dítě.

Pebble Pro i-Size je nezbytnou autosedačkou, protože nabízí také nejvyšší snadnost použití díky možnosti instalace na základnu ISOFIX. Pebble Pro i-Size lze nainstalovat pouhým jedním kliknutím se zvukovým a vizuálním potvrzením správné instalace na základně. Inovativní postroj pro snadný přístup zůstává otevřený, aby se vaše dítě mohlo během několika sekund snadno dostat dovnitř a ven.

Zkombinujte naše 3wayFix s Jade hlubokou korbou, Pebble Plus nebo Pearl Pro i-Size pro snadnou instalaci Click & Go instalace. Naše Maxi-Cosi 3wayFix se hodí pro autosedačky pro kojence i kojence pro dlouhodobé používání.


V dnešní době má stále více evropských automobilů systém ISOFIX, takže existuje dobrá šance, že to bude mít i vaše. Naše Maxi-Cosi 3wayFix se snadno připevňuje k upevňovacím bodům ISOFIX vašeho vozidla. Postupujte podle pokynů v naší uživatelské příručce, abyste ji mohli správně nainstalovat do svého automobilu.

Po instalaci můžete nechat 3wayFix v autě. Díky tomu je nastupování a vystupování z vozu velmi snadné, protože dětská autosedačka Pebble Plus může být připevněna k základně pouhým „cvaknutím“ a náš bezpečnostní korba Jade může být připevněn jednoduchým „skluzavkou“. Vizuální ukazatele na základně vás upozorní, když je vaše autosedačka Maxi-Cosi nebo bezpečnostní korba správně zajištěna a jste připraveni jít.

3wayFix se také vejde do naší autosedačky Pearl Pro i-batolata pro batolata, což vám umožní pokračovat v používání i poté, co vaše dítě vyrostlo svou první autosedačku nebo bezpečnostní brašnu.

3wayFix lze nainstalovat s bezpečnostním korbou Jade, autosedačkou Pebble Plus nebo autosedačkou Pearl Pro i-Size.

Jako výrobce doporučujeme používat základnu ISOFIX. Instalace je tak snadná, šance na to, že se něco stane špatně, není žádný. Maxi-Cosi 3wayFix umožňuje instalaci Click & Go pro správné a bezpečné uložení.

Instalace ISOFIX pro hlubokou korbu Jade, Pebble Plus a Pearl Pro i-Size

Chápeme, že vlastnit dětskou autosedačku nebo bezpečnostní brašnu znamená, že ji musíte každý den správně instalovat. Naše Maxi-Cosi 3wayFix usnadňuje instalaci dětské autosedačky nebo bezpečnostní korby, což vám poskytne klid.

Maxi-Cosi 3wayFix byl zkonstruován tak, aby pasoval na naši bezpečnostní korbu Jade, dětskou autosedačku Pebble Plus a autosedačku batole Pearl Pro i-Size, což umožňuje vašemu dítěti používat základnu až 4 roky. Nabízí také instalaci Click & Go a Slide & Go.

Kromě toho umožňuje model 3wayFix nainstalovat autosedačku pro batolata směrem dozadu. Pro větší ochranu hlavy a krku vašeho malého dítěte odborníci doporučují, aby vaše dítě cestovalo v zadní poloze, dokud nedosáhne výšky 105 cm (přibližně 4 roky). Jako přední odborník na dětskou mobilitu děláme to, co říkají odborníci, a umožňujeme vašemu malému cestovat co nejdelší cestou správnou cestou.

Maxi Cosi autosedačka Pebble Pro i-Size Essential Graphite nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
 
Novinky

Babyono Teploměr bezkontaktní kód: 409664

Babyono Teploměr bezkontaktní

Bezdotykový teploměr používá k měření tělesné teploty nebo vybraného povrchu nejmodernější infračervenou technologii.

1 499 Kč s DPH
59,96 EUR

Babyono Lžička silikonová s obalem 6m+ růžová kód: 409848

Babyono Lžička silikonová s obalem 6m+ růžová

Silikonová lžička s přísavkou a obalem je vynikajícím pomocníkem v domácnosti, na procházce nebo na cestách...

159 Kč s DPH
6,36 EUR
ukázat všechny nově zařazené položky
Aktuality

Akční ceny na autosedačky AVIONAUT

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Totální výprodej textilu - Body 69,-Kč - Dupačky 99,-Kč - kabátky,mikiny-159,-Kč - polodupačky 69,-Kč

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Odkaz: SAMBABY  - CZECHPRODUCT - TVORBA WEBŮ -