AlberoMio povlečení s vyplní -421 Myška

Přikrývka a polštář mají trvale všitou antialergickou prodyšnou netkanou textilii zajišťující pohodlí a teplo při spánku. Je lehký a příjemný na používání. Netkaná textilie neztrácí nadýchanost i přes praní.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 684561
760 Kč
AlberoMio povlečení s vyplní -421 Myška

AlberoMio povlečení s vyplní

V setu se nachází výplň (polštář+peřinka) a povlečení. Oboustranná přikrývka je vyrobena ze saténové bavlny s potiskem z jedné strany a z druhé jednobarevné bavlněné látky. Potisk na látkách je ekologický a bezpečný pro děti.

Přikrývka a polštář mají trvale všitou antialergickou prodyšnou netkanou textilii zajišťující pohodlí a teplo při spánku. Je lehký a příjemný na používání. Netkaná textilie neztrácí nadýchanost i přes praní. Trvale všitá výplň znamená, že peřinka a polštář nemají zip, který může dráždit dětskou pokožku. Součástí sady je plochý polštářek, který zabrání propadnutí hlavičky dítěte a je pro něj tedy bezpečný. Tento set se bude skvěle hodit jako přikrývka při poledním spánku v dětské postýlce nebo v kočárku při procházce.

Díky všité izolaci již nepotřebujeme další povlaky na polštáře. Toto řešení také znamená, že přikrývku a polštář lze prát jako celek a zachovat tak větší čistotu a komfort používání.

Výrobek můžete užívat celoročně na všechny období. Určeno pro děti od 6 do 24 měsíců.

Rozměr:
přikrývky: 120×80cm (+/- 2 cm)
polštáře: 60×40cm (+/- 2 cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: