Bright Starts OBALL Hračka multisenzorická Grab & Giggle Monkey™ 6m+

Tato poutavá hračka vyrobená pomocí flexibilní a odolné technologie Oball od Bright Starts se snadno drží a pomáhá miminku při hře natahovat se a uchopovat, co jsou důležité milníky. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 167797
369 Kč
Bright Starts OBALL Hračka multisenzorická Grab & Giggle Monkey™ 6m+

OBALL Hračka multisenzorická

 

Miminko si jistě vezme banány pro opičku Grab & Giggle Monkey! Tato poutavá hračka vyrobená pomocí flexibilní a odolné technologie Oball od Bright Starts se snadno drží a pomáhá miminku při hře natahovat se a uchopovat, co jsou důležité milníky. Usmívající se tvář opice má barevné uši, které se při dotyku dítěte krčí, zatímco malé stužky na její hlavě nabízejí další smyslovou hru. Kolísavá základna je zábavná a aktivuje jednoduché zvuky, chichotání a vícebarevná světla. Navíc vnitřní koule obsahuje chrastící kuličky, které povzbuzují dítě, aby opičku chytilo a třáslo jí. Více než 20 zvuků a melodií udrží dítě ve střehu při zkoumání různých smyslových zážitků, které tato hračka plná her nabízí. K čištění stačí otřít vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Vezměte si ji i na cesty – je snadno přenosná a vejde se do standardní tašky na pleny! Grab & Giggle Monkey je ideální hračka pro chlapečka nebo holčičku, je skvělým dárkem pro každou příležitost. Určeno pro děti od 6 měsíců. Napájejte zábavu pomocí 3 AA baterií (nejsou součástí balení). Po zakoupení vyměňte demo baterie za standardní AA baterie.

Vlastnosti:
- Uchopte, protřepejte a prozkoumejte Bright Starts Grab & Giggle Monkey, abyste aktivovali jednoduché zvuky, chichotání a vícebarevná světla; obsahuje míček s chrastícími korálky, plyšovou tvář/ouška a saténové stuhy, vše v jedné hračce.
- Velké, snadno uchopitelné rukojeti a základna vyrobené z flexibilní a odolné technologie Oball od Bright Starts; Pomozte dítěti procvičit si natahování a uchopení během hry.
- Vysvětlete příčinu a následek a hrajte smyslové hry, které jsou nezbytné pro malé děti; světlé barvy, 20+ zvuků a usměvavá postavička opice potěší a zabaví miminko.
- Přenosná velikost pro hraní a zábavu na cestách; určeno pro děti ve věku od 6 měsíců.
- Jednoduché čištění, jednoduše otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem; skvělý tip na dárek pro miminko a batole.
- Jsou potřebné 3xAA baterie (jsou součástí balení)

Rozměry (V x Š x D): 19,89 x 18,26 x 12,09 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: