Canpol babies Zásobník na sušené mléko bílý

Praktický pomocník na procházku nebo výlet. Tři přihrádky pro uchování sušeného mléka nebo kaše. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 816879
129 Kč –20 % 103 Kč
Canpol babies Zásobník na sušené mléko bílý
canpol babies zasobnik na susene mleko bily 56014whi (2)
Akce
129 Kč –20 %

Zásobník na sušené mléko obsahuje tři oddělené části, díky kterým rychle a přesně odměříte porci sušeného mléka pro Vaše dítě.

Speciálně tvarovaný otvor usnadňuje přesypání sušeného mléka do láhve.

Zásobník oceníte zejména při cestování nebo na procházkách.

Návod k použití:

Otevřete víčko a do jednotlivých částí si odměřte potřebné množství sušeného mléka. Zásobník uzavřete. Víčko pootočte nad příslušnou část se sušeným mlékem a mléko přesypejte do láhve s převařenou vodou, kterou ohřejete na požadovanou teplotu. Důkladně protřepejte.

UPOZORNĚNÍ!

V zásobníku nepřevážejte tekutiny. Nevystavujte zásobník přímému slunečnímu záření a nepřehřívejte zásobník při čištění – můžete způsobit oslabení výrobku. Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím myjte všechny rozmontované díly (zásobník, víčko) v teplé vodě šetrným mycím prostředkem, důkladně vypláchněte a přelijte vařící vodou. Nepoužívejte žádné chemické dezinfekční přípravky! Některé čistící přípravky mohou způsobit poškození povrchu zásobníku.

Upozornění!

Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte!

Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Vždy zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození výrobek dále nepoužívejte, vyměňte ho za nový. Nikdy nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. Výrobek není hračka. Všechny díly výrobku uchovávejte mimo dosah dítěte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: