Cybex Aton 5 River Blue

Neohodnoceno
Značka: Cybex
Dostupnost Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 809779
3 790 Kč
Cybex Aton 5 River Blue
Neohodnoceno
Značka: Cybex
ATON 5Sk. 0+, 0 - 13 kg, od narození až do cca 18 měsíců
Pátá generace úspěšné dětské autosedačky.Autosedačka Aton 5 pokračuje ve šlépějích svých předchůdců, např. vítězného Atonu 2, který zvítězil v testu autosedaček organizace Stiftung Warentest ve skupině 0+ a připojuje se tak k úspěšné sérii autosedaček Aton.- Vyjímatelná vnitřní vložka pro pozici vleže.- 8poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů.- Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System).- Integrovaná sklápěcí XXL sluneční stříška s ochranou před sluncem UVP50+.Jedinečné bezpečnostní prvky, jako například výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů, která v kombinaci s odzkoušeným L.S.P. systémem ještě vylepšuje výjimečně bezpečnou energii absorbující skořepinu a nové části zvyšující pohodlí, např. velká XXL sluneční stříška, dávají vzniknout dokonalé dětské autosedačce pro předčasně narozené a velmi malé novorozence. Nová funkce poskytuje ideální úhel sezení a zajišťuje, že jsou hlava, krk a hrudník malých dětí perfektně zarovnané. Tím se znatelně snižuje riziko zadušení při přepadnutí hlavy dítěte dopředu. Dětskou autosedačku lze ve vozidle připevnit pomocí bezpečnostního pásu nebo pomocí jedné z našich volitelných základen.VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY (8 POZIC)Jednoduché ovládání a dokonalá ochrana, která roste s dítětem8poziční opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů je dalším prvkem optimální ochrany při bočním nárazu této dětské autosedačky.Výška systému pásů se automaticky nastavuje v závislosti na výšce opěrky hlavy, díky čemuž je pracné vyvlékání a navlékání pásů minulostí. Y-systém pásů se osvědčil jako velmi efektivní a pohodlné bezpečnostní řešení, především pro velmi malé děti. Měkkou sedací vložku, připevněnou k opěrce hlavy, lze také použít pro nastavení výšky pánve dítěte.

L.S.P. SYSTEMLineární ochrana při bočním nárazuLineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) absorbuje sílu bočního nárazu v kombinaci s energii pohlcujícími materiály.První náraz při nehodě je přenášen systémem lineární ochrany při bočním nárazu (L.S.P. System) a jeho vysouvacími protektory a nasledně absorbován flexibilní strukturou materiálu autosedačky. Flexibilní materiál a konstrukce dětské autosedačky poté absorbují síly nárazu a odvádějí je pryč od dítěte.

VYJÍMATELNÁ VNITŘNÍ VLOŽKA PRO POZICI VLEŽEPro co nejplošší pozici vležePřijít na co nejbezpečnější způsob převážení předčasně narozených a velmi malých dětí, jejichž krční svalstvo a reflexy se ještě zcela nevyvinuly, bylo pro bezpečnostní inženýry jednou z největších výzev. Při přepadnutí hlavy malého dítěte dopředu totiž hrozí nebezpečí vážných dýchacích problémů.Společně s německými lékaři a porodními asistentkami a s ohledem na zjištění z mnoha testů, byla vyvinuta nová funkce, která dítěti poskytuje pozici téměř zcela vleže, která výrazně snižuje riziko zadušení. Funkce je dosaženo prostřednictvím vyjímatelné vnitřní vložky, která navíc po vyjmutí poskytuje více prostoru a pohodlí pro větší děti.
 
CESTOVNÍ SYSTÉM CYBEXProstorově úsporné cestovní řešeníSpolečně s kočárky CYBEX a kočárky ostatních značek lze autosedačky CYBEX jednoduše přeměnit na cestovní systém.Pomocí jednoduchého adaptéru lze všechny autosedačky CYBEX lehce přeměnit na praktický cestovní systém. Kompatibilní jsou také s ostatními značkami kočárků, včetně Bugaboo, Baby Jogger, Mamas & Papas atd. CYBEX tak poskytuje lehké, flexibilní a úsporné cestovní řešení pro život ve městě nebo na cestách, nabízející rodičům nový rozměr mobility.
 
Funkce:Měkce polstrovaná sedací vložka: délkově a výškově nastavitelná a připojená k opěrce hlavyIntegrovaná XXL sklápěcí sluneční stříška; 4 různá nastavení s UVP50+ ochranou před sluncem Y-pásy
 
Délka / Šířka / Výška: 640 / 430 / 390-560 mmVáha: 4,8 kgECE R44/04, Dodatek 7, Sk. 0+Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C.
Navrženo v Německu.

Aton Base 2-fix
Aton Base-fix je připevněna k automobilu pomocí ISOFIX konektorů, které nabízejí dodatečnou bezpečnost a stabilitu. Základna může být alternativně připoutána i k automobilu, který nemá ISOFIX. Cena 2990,-Kč

 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: