LOVI Dudlík silikonový dynamický Stardust 2ks BLUE - vel.6-18m 2ks

Neohodnoceno
Značka: Lovi
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 993591
189 Kč –20 % 151 Kč
LOVI Dudlík silikonový dynamický Stardust 2ks BLUE - vel.6-18m 2ks
Neohodnoceno
Značka: Lovi
LOVI Dudlík silikonový dynamický Stardust 2ks BLUE - vel.6-18m 2ks
Akce
189 Kč –20 %
Dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Silikonový symetrický dynamický dudlík LOVI byl klinicky testován.
Všechny dudlíky LOVI jsou vyrobeny ze silikonu, který je bez chuti a bez zápachu. Silikonové dudlíky mají delší životnost a lépe se udržují v čistotě.
Unikátní symetrická dynamická gumička se velmi dobře odvzdušňuje a nedeformuje zubní patro dítěte.
•zabraňuje reflexu kousání do dudlíku •umožňuje přirozené polykání slin •podporuje zdravý vývoj řeči a formování skusu •nedeformuje zubní patro dítěte •velmi dobře se odvzdušňuje Dynamická gumička je vyrobena z nestejnorodých vrstev silikonu, takže se prodlužuje a smršťuje v závislosti na rytmu sání dítěte. Symetrický tvar připomíná matčinu bradavku. Tvar gumičky také umožňuje vložení dudlíku do úst dítěte libovolným způsobem (nemá určenou vrchní a spodní stranu).
Tvarovaný vykrojený tvar štítku umožňuje dítěti volně dýchat nosem. Je vyrobený z bezpečného materiálu, který neobsahuje BPA. Jedinečný okraj štítku je vyroben ze zdravotnického materiálu, je příjemný na dotek a zabraňuje otlačení dudlíku.
Otvory ve štítku umožňují cirkulaci vzduchu, eliminují hromadění slin za štítkem a tím předcházejí podráždění citlivé dětské pokožky.
Kroužek v dudlíku pevně drží, usnadňuje držení a podávání dudlíku. Můžete na něj připnout řetízek nebo šňůrku.
Dudlík je z hygienických důvodů opatřen plastovým krytem.
Plastová krabička slouží jako pouzdro na hygienické uchovávání dudlíků.
Dudlíky jsou dodávány v mnoha moderních barevných designech.
Sada obsahuje:
•2 ks dynamických dudlíků LOVI  •2 ks plastových krytů na dudlík •1 ks plastové krabičky Návod k obsluze:
Před prvním použitím dudlík z hygienických důvodů sterilizujte ve vařící vodě po dobu asi 5 minut. Po vychladnutí vytlačte zbylou vodu z dudlíku. Před každým použitím dudlík umyjte v teplé vodě. Nepoužívejte žádné chemické desinfekční přípravky! Vysoká koncentrace těchto přípravků mohou poškodit plastové díly dudlíku. Nikdy nenamáčejte dudlík do sladkých substancí ani léků - vystavujete dítě nebezpečí vzniku vady zubní skloviny. Dudlík používejte maximálně 1-2 měsíce, pak jej z hygienických a bezpečnostních důvodů vyměňte za nový. Pokud dudlík zapadne dítěti do úst, NEPROPADEJTE PANICE - dudlík je konstruován tak, že jej dítě nemůže spolknout a vy jej v takových případech můžete bezpečně vyjmout. Dudlík vyjímejte co možná nejopatrněji. Dudlík uchovávejte v čistém, suchém a uzavřeném pouzdru. Nedoporučujeme používat dudlík pro dítě starší 3 let. 
Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! 
Před každým podáním dítěti zkontrolujte kvalitu dudlíku. Věnujte dudlíku zvýšenou pozornost poté, co dítěti vyrostou první zoubky. Vyzkoušejte kvalitu gumičky důkladným natažením všemi směry. Při prvních známkách poškození dudlík ihned vyhoďte a již dále nepoužívejte. Používejte pouze takové držáky dudlíku, které odpovídají požadavkům normy EN12586. Nikdy nepřipevňujte dudlík na různé šňůrky, tkaničky či stužky oděvu. Dítě se může zadusit. Nenechávejte dudlík na přímém slunečním světle, v blízkosti tepelného zdroje nebo v desinfekčních prostředcích déle, než je doporučováno - můžete způsobit oslabení gumičky dudlíku. Sejmutý kryt uchovávejte mimo dosah dítěte - předejdete možnému zadušení.
Silikonový dudlík odpovídá požadavkům:
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků

Doplňkové parametry

Kategorie: šidítka a doplňky
Hmotnost: 0.000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: