LOVI Samosterilizující láhev Super vent 250ml

Neohodnoceno
Značka: Lovi
Dostupnost Skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 215709
219 Kč –20 % 175 Kč
LOVI Samosterilizující láhev Super vent 250ml
Neohodnoceno
Značka: Lovi
LOVI Samosterilizující láhev Super vent 250ml
Akce
219 Kč –20 %
Jediná láhev, která povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání. Obsahuje dynamickou silikonovou savičku Lovi, který při krmení modifikuje svůj tvar (prodlužuje se). Povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání, stejně jako u kojení, stimuluje místa, která se podílí na rozvoji mluvy a pozitivně ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní. Obsahuje efektivní systém odvzdušňování SUPER vent, který zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik dětské koliky. Speciálně profilovaný tvar láhve umožňuje správný způsob držení. V průběhu krmení se tak láhev pohybuje shodně s rytmem a silou sání dítěte. Láhev obsahuje elastický těsnící disk, který vytvoří z láhve praktický zásobník na uchovávání pokrmu a víčko/hrníček s odměrkou.
Dynamická koncovka savičky vyrobená z tenčí vrstvy silikonu, prodlužuje se jako matčina bradavka.

Tvrdá, široká, tvarovaná základna vyrobená z hrubší vrstvy silikonu vyžaduje správné přiložení rtů jako při kojení.

Kanálky v savičce kopírují laktační kanálky v prsu, regulují průtok a tlak mléka v dudlíku.

Odvzdušňovací systém „SUPER VENT” zabraňuje vzniku podtlaku, minimalizuje vznik dětské koliky.

Profilovaný tvar usnadňuje správné držení láhve, které ji umožňuje pohybovat se v dlani v souladu s rytmem sání dítěte.

Zásobník na mléko - obsahuje elastický těsnící disk, díky kterému láhev slouží jako těsná nádoba na převážení a uchovávání pokrmu. 

Hrníček s odměrkou je bezpečnou, alternativní formou podávání tekutin pro novorozence a kojence. Nenarušuje sací reflex dítěte.   

Speciálně konstruované víčko umožňuje bezpečně sterilizovat láhev a všechny její části za pouhou 1,5 min. Do víčka nalijete potřebné množství vody, umístíte včechny části, přikryjete láhví a vložíte do mikrovlnné trouby. Za okamžik je láhev připravena ke krmení.
Sada obsahuje: láhev Lovi 250 ml 0%BPAdynamickou silikonovou savičku Lovi, pomalá 3m+ elastický těsnící disk šroubovací víčko víčko ke sterilizaci víčko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: