Nuk kojenecká láhev Nature Sense s kontrolou teploty 150 ml tyrkysová

Neohodnoceno
Značka: Nuk
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 3679183
239 Kč –20 % 191 Kč
Nuk kojenecká láhev Nature Sense s kontrolou teploty 150 ml tyrkysová
Neohodnoceno
Značka: Nuk
Nuk kojenecká láhev Nature Sense s kontrolou teploty 150 ml tyrkysová
Akce
239 Kč –20 %
Kojenecká láhev Nuk Nature Sense S-small 150 ml s kontrolou teploty.
Zabudovaný indikátor kontroly teploty změní barvu, pokud je obsah lahvičky příliš horký. Modrá barva indikátoru se změní na bílou. Lahvička miminkům usnadňuje přechod od kojení nebo krmení k samostatnému pití.
Kojenecká láhev Nature Sense má silikonovou savičku, která je dle tvaru i měkkosti nejvíc podobná prsu matky. Lahvička je tak přirozená jak jen to je možné. Má extra široké hrdlo pro snadné plnění i čištění, ochranné nepropustné víčko, měkkou a pružnou savičku, která je odolná vůči teplu i opotřebení bez vůně i chuti.
Lahvička je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenového materiálu bez BPA. Speciální tvar typický pro savičky NUK s ortodontickou antikolikovou savičkou je modelován podle mateřské bradavky při kojení. Ponechává dostatek prostoru pro přirozené sací pohyby jazyka i čelisti.
Vylepšený systém proti polykání vzduchu při pití Anti Colic Air System zajišťuje přirozený tok mléka, aby dítě pilo uvolněně bez polykání vzduchu. Lahvička je doporučena porodními asistentkami a pediatry.
Charakteristika savičky:- měkká a flexibilní, aby přizpůsobila svůj tvar dětským ústům stejně jako bradavka- několik malých otvorů stejně jako v matčině bradavce pro hladký a přirozený tok- zploštělá spodní část – dostatek prostoru pro jazyk- vylepšený Anti-kolikový ventil- ohebná savička- široká opora rtůSavička o velikosti S-small je vhodná pro děti od 0-6 měsíců. Počet otvorů-3.
Vhodná pro mateřské mléko, vodu nebo čaj a počáteční mléko.

Doplňkové parametry

Kategorie: lahvičky
ml: 125ml
Věk: 0+ měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: