ZAZU Tučňák PAM šedý - sleeptrainer s bezdrátovým reproduktorem

Neohodnoceno
Značka: ZAZU
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 894756
1 099 Kč
ZAZU Tučňák PAM šedý - sleeptrainer s bezdrátovým reproduktorem
Neohodnoceno
Značka: ZAZU
Pro usnadnění těchto situací je navržen tučňák PAM, který pomůže Vašemu dítěti získat správný návyk na spánek a samotné vstávání.
Roztomilý tučňák PAM se stane kamarádem Vašeho dítěte. Dává dětem klid při usínání, doprovází je přes noc a ráno je jako první přivítá, když se probudí.
Tučňák PAM je jemným nočním světlem a chytrým trenérem spánku a vstávání. Dále je vybaven bezdrátovým reproduktorem, díky kterému může Vaše dítě při usínání poslouchat oblíbené skladby či pohádky.
Kromě hudby můžete také individuálně nastavit barvu nočního osvětlení. Je možné volit mezi modrým, červeným, bílým, růžovým nebo multi-barevným světlem.
Noční světlo může svítit celou noc nebo se automaticky vypne po 30 minutách, pokud je tučňák PAM vyjmut ze základny.
Jak sleeptrainer funguje?
1) Čas na spánek Před spaním použijte PAM jako uklidňující noční světlo a vyberte si svou oblíbenou barvu.
2) Ještě malou chvilku 30 minut před nastaveným časem ke vstávání se PAM automaticky rozsvítí v oranžové barvě. To je pro dítě znamení, že má ještě zůstat v posteli.
3) Vstávat! V nastaveném čase ke vstávání PAM automaticky změní barvu na zelenou. To znamená, že je nyní ten správný čas ke vstávání.
Hlavní funkce:
•Sleeptrainer - barva světla dítěti říká kdy je ten správný čas pro vstávání. •Bezdrátový reproduktor - díky technologii Bluetooth a připojení mobilního zařízení získáte neomezený přístup k hudbě a pohádkám. •Speciálně navržený kanál ZAZU Spotify https://play.spotify.com/user/zazu-kids, který obsahuje velké množství melodií, zvuků a také českých pohádek. •Nastavení oblíbené barvy nočního světla - modrá, červená, bílá, růžová, multi-barevná •Stálé světlo - při umístění PAM na základně. •Automatické vypnutí po 30 minutách - po vyjmutí PAM ze základny. •Tučňák PAM funguje na dobíjecí vestavěnou baterii. Obsah balení: Sleeptrainer PAM - Základna - USB kabel
Velikost: 180 x 110 x 110 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: