BRITAX RÖMER Baby-Safe iSense Flex Base

Neohodnoceno
Značka: Britax / Römer
Dostupnost Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
11.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 312836
7 390 Kč
BRITAX RÖMER Baby-Safe iSense Flex Base
Neohodnoceno
Značka: Britax / Römer
Základem toho správného iSense dobrodružství je základna Flex Base iSense
Základna Flex base iSense je použitelná s vajíčky Baby-safe iSense, Baby-safe 3 i-Size a s pokračovací autosedačkou Dualfix iSense. Přičemž umožňuje jejich jednoduché a rychlé střídání. Sedačku do základny snadno vložíte i vyjmete, a to jediným kliknutím.
Otočná funkce základny vám dovoluje natočit autosedačku směrem ke dveřím auta, což vám usnadní posazení dítěte do sedačky a jeho připoutání. Navíc sedačku Dualfix iSense můžete otočit o 360 stupňů, což umožňuje cestovat po směru jízdy, když dítě přesáhne věk 15 měsíců a výšku 76 cm.
U aut se skloněnými sedadly se v sedačce hlavička dítěte snadno naklání dopředu. Proto u Flex Base iSense můžete náklon sedačky nastavit až do 6 různých poloh. To vašemu dítku poskytne tu nejlepší kombinaci bezpečnosti a pohodlí. U vajíčka je nejlepší nastavit správný úhel před instalací sedačky. U pokračovací sedačky můžete nastavit úhel do pohodlnější polohy, když vaše batole usne.
Důležitou součástí báze je opěrná noha, která zajišťuje její extra stabilitu. Pro bezpečnou instalaci ji nastavíte tak, aby odpovídala výšce, která je pro vaše auto nejlepší. Přičemž správné upevnění opěrné nohy vám potvrdí zvuková signalizace. Opěrná noha v kombinaci s bezpečnostním obloukem a systémem Pivot Link minimalizuje sklopný a rotační pohyb a dále snižuje sílu pohybu vpřed vyvíjenou na dítě v případě nehody. Tím ho významně pomáhá chránit.
Přednosti Baby-Safe iSense Flex Base v kostce
•  Inteligentní systém pro maximální bezpečí dětí od 0–4 let•  Unikátní kombinace mnoha užitných parametrů•  Jedinečné spojení otáčení o 360 ° a polohování•  Splňuje i-Size normu•  Pojistka pro zabezpečení jízdy v proti směru dětem do 15 měsíců•  Zvukový indikátor správné montáže opěrné nohy•  Možnost prodlužování prostoru pro nohy•  Velmi jednoduché vycvaknutí autosedačky pouze jednou rukou•  Vyrobeno v Německu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

BRITAX RÖMER Baby-Safe 3 i-Size, Dusty Rose
Novinka
5 490 Kč
901764