Espiro autosedačka Alpha I-size ISOFIX 17

Neohodnoceno
Značka: Espiro
Dostupnost Skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 201424
4 792 Kč
Espiro autosedačka Alpha I-size ISOFIX 17
Neohodnoceno
Značka: Espiro
Univerzální autosedačka ISOFIX I-Size. Určeno pro děti s výškou 45 - 105 cm a hmotností do 18 kg. Určeno pro montáž s podstavcem ISOFIX: zadní strana pro děti s výškou 45 - 83 cm (věk 0 - 15 měsíců) a pro děti s výškou 76 - 105 cm dopředu (věk cca 15 měsíců) 4 roky).

Autosedačka 0-18 kg Espiro Alpha s nastavením: ZADNÍ A PŘEDNÍ SMĚR je v souladu s evropskou bezpečnostní normou i-Size Safety (R129), která umožňuje jízdu dozadu a dopředu. Sedačka je zasunuta do speciální základny, která je připevněna pomocí ISOFIX k autu.

Převážení dítěte v autě musí být pohodlné a bezpečné v každé fázi jeho vývoje. Autosedačka 0-18 kg Espiro Alfa byla testována a schválena na základě předpisů Evropské unie i-Size (R129). Testy sedačky byly prováděny v nezávislé výzkumné laboratoři RDW v Nizozemsku. Je vyrobena v továrně certifikované ISO 9001. Nejbezpečnějším způsobem je přepravovat dítě dozadu tak dlouho, jak je to jen možné, protože jeho hlava je úměrně větší a těžší než zbytek těla. Sedadlo směřující dozadu chrání hlavu a krk dítěte v případě čelní srážky, protože nárazová síla je rozložena po celém hřbetu, čímž se uvolňují nedostatečně vyvinuté svaly krku dítěte.
Nastavitelná opěrka hlavy s přídavnou vložkou paměťové pěny.
Nastavení úhlu polohy sedadla v poloze dopředu.
Měkké chrániče pásů.
Chránič spony.
Další vložky: na sedadle a na zádech, umožňující přizpůsobení sedadla věku dítěte.
Nosná noha s nastavitelnou výškou.
Měkký na dotyk potah sedačky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: