Bright Starts OBALL Hračka hudební svítící Giggle & Glow™ 3m+

Hudební svítící hračka Bright Starts Giggle & Glow zaručeně vyvolá smích. Tento roztomilý modrý slon s růžově rozzářenými lícemi vás pobaví zvuky a samozřejmě chichotem!

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 167636
249 Kč
Bright Starts OBALL Hračka hudební svítící Giggle & Glow™ 3m+

OBALL Hračka hudební svítící

 

Připravte se k smíchu! Hudební svítící hračka Bright Starts Giggle & Glow zaručeně vyvolá smích. Tento roztomilý modrý slon s růžově rozzářenými lícemi vás pobaví zvuky a samozřejmě chichotem! Miminko může hračkou jednoduše potřást, aby se aktivovala zábava. Tento lehce uchopitelný míček, vyrobený pomocí flexibilní a odolné technologie Oball od Bright Starts, také podporuje jemnou motoriku dítěte. S detaily pro uchopení a spoustou otvorů na prsty je vhodná pro jejich malé ručičky. Tuto hračku mohou malé děti snadno chytit a hrát si. Chrastící arašíd v „břiše“ slona při zatřesení vydává zvuky, aby podpořil učení příčin a následků. Pro dodatečnou hmatovou stimulaci se sloní uši při každém doteku krčí. Zabavte děťátko při procvičování důležitých dovedností s touto barevnou, svítící hračkou, která se chichotá spolu s vaším dítětem. Tato hračka bez obsahu BPA, navržená pro děti od 3 měsíců věku, je bezpečná na hraní a snadno se čistí – jednoduše otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Vezměte si ji i na cesty! Je snadno přenosná a vejde se do standardní tašky na pleny. Díky svému unisex designu je Giggle & Glow skvělým dárkem pro každého chlapečka nebo holčičku.

Vlastnosti:
- Elektronická hračka Brights Starts Giggle & Glow vydává zvuky a chichotá se; zatřesením hračky se hračka aktivuje a sloní tváře se rozzáří; podporuje pochopení příčin a následků a baví dítě.
- Snadno uchopitelný míček vyrobený z flexibilní a odolné technologie Oball Bright Starts nabízí spoustu možností k uchopení a otvory na prsty pro malé ruce.
- Chrastící kulička s arašídem v „břiše“ slona při zatřesení vydává zvuk; 2 sklopné uši pro hmatovou stimulaci; světlé barvy a více textur pro potěšení miminka.
- Hračka bez BPA pro bezpečnou hru a objevování; vejde se do standardních tašek na pleny pro zábavu na cestách nebo hraní v domě babičky a dědečka; snadno se čistí vlhkým hadříkem a jemným mýdlem.
- Unisex, barevný design poskytuje zábavu pro chlapečka nebo dívku; ideální dárek pro každou příležitost.
- Pro děti od 3 měsíců.
- Součástí jsou 2xAAA baterie.

Rozměry (V x Š x D): 11,5 x 13,34 x 9,91 cm
Hmotnost: 0,14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: