Bright Starts OBALL Hračka Oball Grip & Spin Oball 0m+

Tento rotační míček bez obsahu BPA s jednoduchým uchopením je vybaven zrcátkem, poutavými chrastícími korálky a barevnými vnitřními smyčkami, které se otáčejí, když míčem zatřesete, aby okouzlily dítě doma nebo na cestách. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 167650
169 Kč
Bright Starts OBALL Hračka Oball Grip & Spin Oball 0m+

OBALL Hračka Oball Grip

 

Pomozte dítěti objevit nové zážitky s chrastítkem Baby Einstein Grip & Spin. Tento rotační míček bez obsahu BPA s jednoduchým uchopením je vybaven zrcátkem, poutavými chrastícími korálky a barevnými vnitřními smyčkami, které se otáčejí, když míčem zatřesete, aby okouzlily dítě doma nebo na cestách. Kojenci a batolata budou rádi mačkat a uchopovat flexibilní rám Oball nebo třást a kutálet míček, aby slyšeli chrastící zvuky. Podívejte se, jak se točí Roxy the Redbird, nebo nechte miminko zahlédnout jejich sladký odraz v bezpečně umístěném zrcátku. Je to skvělý dárek nebo první hračka pro chlapečka nebo holčičku ve věku 0 měsíců a více. Ideální pro hru na bříšku i vsedě nebo objevování na cestách. Jednoduše ji očistíte vlhkým hadříkem.

Vlastnosti:
- Hračka Baby Einstein Grip & Spin Oball je flexibilní míček bez BPA, který pomáhá kojencům budovat jemnou motoriku a učit se, když zatřesou míčkem, kutálejí jej nebo drží.
- Flexibilní, ohebný materiál míče pomáhá dětem ve věku 0+ měsíců snadno uchopit a třást tímto lehkým míčkem.
- Zapojuje smysly dítěte chrastícími korálky a barevnými vnitřními smyčkami, které se pohybují při zatřesení. Vnitřní zrcátko obsahuje Roxy the Redbird od Baby Einstein.
- Podporuje natahování, plazení a válení, když si dítě hraje na bříšku, vsedě nebo na cestách. Skvělý dárek nebo první hračka pro děti od 0+ měsíců.
- Jednoduše očistíte vlhkým hadříkem.

Rozměry (V x Š x D): 10,16 x 10,16 x 10,16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: