Espiro přístavná cestovní postýlka 3/1 Cloud 07

Dostupnost Skladem vystvený kus na prodejně
Možnosti doručení
Kód: 204715
3 799 Kč
Espiro přístavná cestovní postýlka 3/1 Cloud 07
Jedinečná přídavná cestovní postýlka 3 v 1! Ideální produkt od prvních dnů života miminka. Z důvodu pohodlí a bezpečnosti jsme navrhli dětskou postýlku, kterou lze umístit do ložnice rodičů a být neustále dítěti nablízku.
Funkce:
Boční strana:
díky neobvyklé funkci sklopné bočnice lze postýlku Cloud pohodlně umístit U postele rodičů. Po příchodu nového člena rodiny je nejdůležitější klidný spánek miminka a pohodlí jeho rodičů. Usnadnění péče a ošetřování od prvních dnů života je díky intuitivním řešením bezproblémové. Bočnici postýlky lze rychle odepnout pomocí zipů a složit, čímž vznikne pohodlný přístup k dítěti v kteroukoli denní i noční dobu. Pokud s rostoucím dítětem již funkce není potřeba, lze vrátit bočnici do výchozí polohy.
Funkce ohrádky:
Úžasnou funkčností postýlky Cloud je možnost vytvořit ohrádku pro hru i odpočinek, až vaše miminko trochu povyroste a bude si chtít hrát se svými oblíbenými hračkami v ohrádce, můžete mu to umožnit snížením matrace. Díky průhledným stranám ohrádky mohou rodiče své miminko kdykoliv sledovat. Odnímatelný boční vchod je další formou zábavy a zároveň zárukou bezpečné hry uvnitř ohrádky.
Užitečné funkce:
Cloudové funkce jsou promyšlené a navržené pro rodiče, kteří chtějí bezpečí pro své batole od prvních dnů života. Praktická posuvná kolečka usnadňují správné umístění výrobku v každé místnosti a také přizpůsobení velikosti postele rodičů. Ergonomická matrace a bavlněné prostěradlo, které jsou součástí sady, jsou komplexní výbavou každé výbavičky. Výška postýlky a délka nožiček jsou libovolně nastavitelné. Praktické kapsičky na drobnosti usnadňují organizaci každodenního života.
Rozměry rozložené postýlky: D/95cm, V/83cm, Š/70cm
Rozměry složené postýlky:D/95cm, V/22cm, Š/70cm
Rozměr matrace: D/87cm, Š/50cm
Váha: 9,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: