INGENUITY Houpátko konvertibilní s adaptérem vibrující s melodií Wynn™ 2v1, 0m+ do 9 kg

Vaše novorozeně se může pohodlně houpat nebo sedět 

Dostupnost Skladem k odeslání běžně do 14 dnů
Možnosti doručení
Kód: 166974
2 399 Kč
INGENUITY Houpátko konvertibilní s adaptérem vibrující s melodií Wynn™ 2v1, 0m+ do 9 kg

 INGENUITY Houpátko 

 

Vaše novorozeně se může pohodlně houpat nebo sedět díky autosedačce ConvertMe Swing-2-Seat - Wynn. Když se vaše dítě chce houpat, automatický režim houpání ho uklidní a zajistí mu pohodlí.

Díky našemu bezpečnému systému EasyLock můžete houpačku snadno a rychle přeměnit na stacionární sedátko. V obou režimech si dítě může užívat uklidňující vibrace.

Dětská houpačka má naši konstrukci SlimFold, takže ji lze položit na plocho a snadno uložit doma nebo na cestách. Uklidněte své děťátko pomocí 5 nastavení houpání, 12 melodií a 4 zvuků přírody nebo ho zabavte plyšovou hračkou medvídka a dřevěným kroužkem, které jsou součástí otočné hrazdy.

Pohyb a hudbu houpačky můžete napájet pomocí přiloženého kabelu USB PowerAdapt (síťový adaptér není součástí balení). Pro vibrační jednotku je zapotřebí baterie. Když se stane nepořádek, plyšová podložka sedátka a odnímatelná opěrka hlavy se snadno čistí. Díky genderově neutrálnímu designu a plyšovým tkaninám je tato houpačka nezbytnou součástí dětského pokoje pro chlapce nebo dívku. Toto kompaktní a přenosné houpací sedátko je připraveno na cestu kamkoli budete potřebovat.

Používejte od 0 do 9 měsíců nebo do 9 kg, podle toho, co nastane dříve.

- Konstrukce SlimFold umožňuje houpačku složit na plocho pro skladování a přenášení;
- Měkká, plyšová tkanina pro pohodlí dítěte; opěrka hlavy podpírá malé děti a lze ji odejmout, když dítě roste; snadno čistitelná podložka sedadla a odnímatelná opěrka hlavy.

Rozměry: 24 x 30,5 x 21 cm"

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠE NA DOMA
Doporučený věk: od narození do 18kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: