LOVI Savička dynamická SUPER VENT pomalá 3m+ 2ks

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 187501
149 Kč –20 % 119 Kč
LOVI Savička dynamická SUPER VENT pomalá 3m+ 2ks
LOVI Savička dynamická SUPER VENT pomalá 3m+ 2ks
Akce
149 Kč –20 %
Dynamická savička LOVI je vyrobená z nestejnorodých vrstev silikonu. V průběhu krmení modifikuje svůj tvar (prodlužuje se), přizpůsobuje se rytmu a síle sání dítěte podobně jako matčina bradavka při kojení. Systém vnitřních otvorů vytvořených podle modelu laktačních kanálků reguluje (zpomaluje) průtok pokrmu a stimuluje dítě k aktivnímu sání. Umožňuje kombinovat kojení a krmení z lahve. V balení 2 kusy v plastové kapsli.
 
Dodává se v šesti velikostech průtoku:
18/749 mini18/750 pomalá18/751 střední18/752 rychlá18/753 kaše18/754 trojprůtoková
Dynamická savička LOVI ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní dítěte:
Aktivní sání: Dynamická savička a lahev LOVI jsou projektovány tak, aby „naučily” dítě při sání aktivně pracovat stejně jako při kojení, což stimuluje správný vývoj celé ústní dutiny. Profilovaný tvar lahve LOVI umožňuje správný způsob držení a lahev se může pohybovat shodně s rytmem a silou sání dítěte.
Vývoj řeči: Výzkumy neurologopedů dokazují, že aktivní sání stimuluje místa, která se podílí na rozvoji řeči. Dynamická savička LOVI umožňuje aktivní trénink těchto míst již od prvních dnů života.
Zdravý skus: Široká, ústy dítěte snadno uchopitelná, základna savičky LOVI se v průběhu krmení nedeformuje, podporuje rozvoj přirozeného, správného skusu a vytváří pěkný úsměv Vašeho dítěte.
Správné dýchání: Tvar savičky LOVI vyžaduje správné přiložení rtů a učí dítě správně dýchat nosem.
Antikoliková savička: Unikátní systém odvzdušňování savičky minimalizuje možnost vzniku dětské koliky.
Dynamická koncovka savičky vyrobená z tenčí vrstvy silikonu, prodlužuje se jako matčina bradavka.
Kanálky v savičce kopírují laktační kanálky v prsu, regulují průtok a tlak mléka v savičce.
Odvzdušňovací systém „SUPER VENT” zabraňuje vzniku podtlaku, minimalizuje vznik dětské koliky.
Návod k použití:
Před prvním použitím savičku z hygienických důvodů sterilizujte ve vařící vodě po dobu asi 5 minut. Myjte před každým použitím. Po použití očistěte savičku od zbytků pokrmu, vypláchněte, umyjte a poté sterilizujte v parním/elektrickém sterilizátoru nebo ve vařící vodě. Nedoporučujeme umývat savičku v myčce nádobí, protože používané mycí přípravky mohou způsobit poškození výrobku. Nepoužívejte žádné chemické dezinfekční přípravky! Před každým použitím zkontrolujte kvalitu savičky. Věnujte savičce zvýšenou pozornost poté, co dítěti vyrostou první zoubky. Vyzkoušejte kvalitu savičky důkladným natažením všemi směry. Při prvních známkách poškození savičku ihned vyhoďte a již dále nepoužívejte. Neutahujte víčko se savičkou příliš silně – savička se pak nemůže správně odvzdušňovat. Zkontrolujte, zda pokrm nevytéká zpod šroubovacího víčka. Neděrujte a nezvětšujte otvory v savičce – můžete způsobit její zničení. Nenechávejte savičku na přímém slunci, v blízkosti tepelného zdroje nebo ve sterilizačních prostředcích déle než je doporučováno, můžete způsobit oslabení savičky. Z hygienických a bezpečnostních důvodů doporučujeme vyměnit savičku po 2 měsících. Ovocné šťávy a čaje mohou způsobit zabarvení savičky, což však nemění její vlastnosti. Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte!
Používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Nikdy nepoužívejte savičku jako dudlík. Dlouhodobé a pravidelné sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte. Vždy zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.  
UPOZORNĚNÍ: 
Značka LOVI doporučuje kojení jako nejlepší a nejzdravější formu výživy dítěte. Alternativní formy krmení dítěte vždy konzultujte s pediatrem, porodní asistentkou, dětskou sestrou nebo farmaceutem. Přistupte k němu pouze v případě, že je kojení nemožné nebo nedostačující. 
Savička odpovídá požadavkům:
Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinamiEN 14350 – 1 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 1: Všeobecné a mechanické požadavky a zkouškyEN 14350 – 2 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 2: Chemické požadavky a zkoušky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: