Medela Láhev SpecialNeeds

Neohodnoceno
Značka: Medela
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 003049
1 270 Kč –15 % 1 079 Kč
Medela Láhev SpecialNeeds
Neohodnoceno
Značka: Medela
Medela Láhev SpecialNeeds
Akce
1 270 Kč –15 %
Rysky na boku savičky pomáhají zdravotníkovi nebo mamince najít správnou polohu pro efektivní průtok mléka (tři různé průtoky). Štěrbina savičky je citlivá na jakékoli vynaložené úsilí během krmení, když chce dítě přestat sát (odpočívá), tak se štěrbina úplně uzavře. Jednosměrný ventil brání přívodu vzduchu do savičky. SpecialNeeds je dodáván ve standardní velikosti. Pokud velikost dutiny ústní dítěte vyžaduje menší savičku, může být jednoduše vyměněna za savičku Mini SpecialNeeds.
    Výhody láhve SpecialNeeds Rysky na boku savičky pomáhají zdravotníkovi nebo mamince najít správnou polohu pro efektivní průtok mléka (tři různé průtoky). Štěrbina savičky je citlivá na jakékoli vynaložené úsilí během krmení, když chce dítě přestat sát (odpočívá), tak se štěrbina úplně uzavře. Jednosměrný ventil brání přívodu vzduchu do savičky. SpecialNeeds je dodáván ve standardní velikosti. Pokud velikost dutiny ústní dítěte vyžaduje menší savičku, může být jednoduše vyměněna za savičku Mini SpecialNeeds. SpecialNeeds lze opakovaně používat po vyčištění dle návodu k použití.
Podporuje u dětí orální krmení Má variabilní a kontrolovatelný průtok mléka, který vyhovuje schopnostem a úsilí dítěte Stačí vynaložit malé úsilí při krmení díky citlivému systému Poskytuje pomoc dětem, které nemohou vytvořit vakuum Důvod kdy můžete tuto speciální lahev využít: kojení střídané s krmením neurologické, srdeční nebo respirační poruchy či svalový tonus předčasně narozené dítěrozštěp patra nebo rozštěp rtu výlučné krmení bez kojení.
Balení láhev s dudlíkem SpecialNeeds:1x Láhev autoklávovatelná 150 ml (plastová bez BPA)1x Šroubovací uzávě láhve SpecialNeeds1x Ventil včetně 2 membrán SpecialNeeds2x Dudlík SpecialNeeds
Balení dudlík SpecialNeeds:1x Dudlík SpecialNeeds
Balení dudlík SpecialNeeds mini:1x Dudlík SpecialNeeds mini

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: