Medela Nástavec na stříkačku Finger

Neohodnoceno
Značka: Medela
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 004879
265 Kč –15 % 225 Kč
Medela Nástavec na stříkačku Finger
Neohodnoceno
Značka: Medela
Medela Nástavec na stříkačku Finger
Akce
265 Kč –15 %
Krmení přes prst: posiluje přirozené sací reflexy Medela Finger nástavec na stříkačku je určen pro děti, které potřebují malé množství mateřského mléka (především MM vlastní matky) nebo jiné potřebné doplňky. Krmení přes prst může podporovat posílení přirozených sacích reflexů dítěte. Ošetřovatel Finger nasadí na injekční stříkačku, umístí prst do úst dítěte a posune Finger podél prstu do úst dítěte. Když ošetřovatel cítí, že se dítě pokouší sát a vytváří vakuum na prstu, stlačí stříkačku a podá tak trochu tekutiny. Tímto způsobem může ošetřovatel posílit přirozené sací reflexy dítěte.
    Výhody Finger Finger je určen k podávání malého množství kolostra, mateřského mléka nebo jiných nezbytných doplňků pro děti. Finger je vyroben z měkkého silikonu a lze jej opakovaně používat po vyčištění dle návodu k použití.
Krmení přes prst podporuje přirozené sání dítěte a pomáhá dítěti rozvíjet dovednosti orálního krmení Umožňuje kontrolu nad množstvím podaného kolostra a mateřského mléka Měkký silikon nabízí jemné krmení  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: