NUK FC+ lahev s kontrolou teploty, 150 ml růžová

Neohodnoceno
Značka: Nuk
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 3641603
229 Kč –20 % 183 Kč
NUK FC+ lahev s kontrolou teploty, 150 ml růžová
Neohodnoceno
Značka: Nuk
NUK FC+ lahev s kontrolou teploty, 150 ml růžová
Akce
229 Kč –20 %
Klidné a bezpečné krmení díky NUK kontrole teploty
Když má dítě hlad, příkrm v láhvi by neměl být příliš horký ani příliš studený. Proto maminky a tatínkové před každým jídlem kontrolují teplotu příkrmu. Poznat, kdy má příkrm tu správnou teplotu, není snadné. Proto byly vyvinuty kojenecké láhve NUK First Choice+ s funkcí kontroly teploty.
Tato funkce nebyla v této podobě dosud představena. Kojenecké láhve NUK First Choice+ jsou nyní vybaveny novou NUK kontrolkou teploty a pomáhají tak zabránit tomu, aby vaše dítě pilo příliš horký příkrm. Kontrolka vypadá jako teploměr, je umístěna mezi ryskami a teplota obsahu láhve změní její barvu. Tato funkce pomůže rodičům dosáhnout optimální teploty při krmení jejich dítěte. 
Pokud je příkrm příliš horký, modrá kontrolka se změní na bílou. V ideálním případě by měl příkrm mít tělesnou teplotu (37 °C), což odpovídá modrému zabarvení displeje.
 
Pozor: NUK kontrola teploty je určena pro dodatečnou kontrolu. Před krmením je teplotu nutné zkontrolovat i ručně. Chcete-li zkontrolovat teplotu, doporučujeme nakapat několik kapek obsahu láhve na vnitřní zápěstí.
 
Nejpřirozenější savička pro vaše dítě
Po mnoho let jsou láhve NUK First Choice první volbou pro krmení z láhve po vzoru kojení. S láhvemi NUK First Choice+ jsme se ještě více přiblížili přírodě – umožňují zdravý vývoj čelisti a dítě má pocit, že pije z matčina prsu.
 
Přirozeně a správně tvarované pro čelist
Jedinečný tvar saviček NUK je modelován podle matčiny bradavky při kojení. Savička ponechává dostatek prostoru pro přirozené sací pohyby jazyka a čelisti vašeho dítěte.
Měkké jako matčino prso
Silikonová savička je díky nové měkké zóně lépe tvarována pro patro pusinky vašeho dítěte a zajišťuje tak přirozený pocit při pití.
 
Zabraňuje kolice**
Vylepšený systém proti polykání vzduchu NUK Anti-Kolik Air System zajišťuje plynulý tok tekuté stravy bez polykání vzduchu.
 
Klinicky testováno*
Díky mimořádně přirozenému tvaru savičky NUK je děti velmi dobře snášejí. To znamená, že jsou zvlášť vhodné pro děti, které jsou současně kojeny a přikrmovány z láhve.
 
Kojenecká láhev
•Praktický displej NUK kontroly teploty, který změní teplotu z modré (studené) na bílou (příliš horké) •Bez škodlivých látek a zápachu – neobsahuje BPA •Snadné naplnění a vymývání – extra široké hrdlo láhve •Bezpečné uchopení a stabilita – díky jemně vytvarované láhvi a široké základně •Neomezený počet kombinací – kompatibilní se všemi výrobky NUK First Choice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: