Recaro Avan autosedačka Prime Sky Blue

Neohodnoceno
Značka: Recaro
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 320050
6 390 Kč
Recaro Avan autosedačka Prime Sky Blue
Neohodnoceno
Značka: Recaro
Víkend s miminkem je něco výjimečného. Během cesty jsou rodiče v klidu, pokud dítě dostane v autě tu nejlepší možnou ochranu. Dětská autosedačka Avan předčí všechny bezpečnostní požadavky a vaše miminko si užije optimální ventilaci díky chytrým otvorům ve vnějším plášti. Ať už se jedná o krátkou nebo dlouhou cestu, náš Avan může být upevněn na místě pomocí bezpečnostního pásu nebo pomocí volitelné základny Avan/Kio Base jediným kliknutím. Pokud miminko přerostlo kojeneckou sedačku, lze Avan/Kio Base používat jako modulární systém s pokračovací sedačkou Kio až do věku cca. 4 roky. To je ideální pro spousty skvělých výletů. 
 
-Detailní popis produktu-
MODULÁRNÍ SYSTÉMSe základnou Avan/Kio Base se dětská autosedačka Avan instaluje do auta jediným kliknutím. To rodičům usnadňuje hektický každodenní rodinný život a instalaci zajišťuje bezpečnější díky indikátorům, které zobrazují, kdy je autosedačka správně nainstalována. Až bude miminko větší, lze základnu Avan/Kio Base používat v kombinaci s pokračovací sedačkou Kio až do věku cca. 4 roky. Pro dlouhotrvající radost a mnoho krásných výletů a cest.
SYSTÉM VENTILACE VZDUCHUČerstvý vzduch potěší každého. To je zajištěno otvory ve vnější skořepině a síťovanými vložkami v potahu sedačky, které umožňují nepřetržitou cirkulaci vzduchu. Větší pohodlí je nemožné. Ať už jsou na rychlé cestě za babičkou nebo s celou rodinou na letní prázdniny – malí průzkumníci se udržují v té nejlepší náladě. Bez ohledu na to, jak dlouhá je cesta.
LEHKÁ VÁHAJako rodič s miminkem máte vždy něco v ruce. Dětskou autosedačku Avan vážící pouhých 4,1 kg lze snadno nosit po celý den. Užívejte si chvíle s miminkem a prožijte spolu ty nejkrásnější chvíle.
CHYTRÁ PŘEZKA PÁSKUJednoduché a bezpečné zapínání díky inteligentní přezce postroje. Po odejmutí dítěte se přezka postroje nakloní dopředu a zůstane v této poloze. Když je dítě posazeno na místo, nesedí na přezce a rodiče mohou své miminko připoutat do sedačky bezpečně, pohodlně a rychle. 
CESTOVNÍ SYSTÉMPsst, nechte dítě ještě chvíli spát. Rychlá výměna z auta na kočárek u dětských autosedaček RECARO je možná díky speciálnímu adaptéru – tato flexibilita vám umožňuje pohyb bez stresu v každodenních situacích.
EXTRA VELKÁ SLUNEČNÍ STŘÍŠKAExtra velká sluneční stříška s ochranou proti slunci UPF 50 a výsuvná sluneční clona nabízí ochranu citlivé dětské pokožky během slunečných letních měsíců nebo na vaší první společné rodinné dovolené. Tímto způsobem je pobyt venku zábava pro každého.
MODULARITA KTERÁ VÁS PROVÁZÍFlexibilní řešení pro dnešek i zítřek.Snadno a bezpečně každý den.
Díky základně Avan/Kio Base je autosedačka Avan a pokračovací sedačka Kio vaším snadným a bezpečným každodenním společníkem pro každou situaci. Oba modely se mohou pochlubit praktickým, modulárním systémem a základnou, která může zůstat ve vozidle po celou dobu používání. Díky základně lze obě dětské sedačky rychle a pevně nainstalovat do jakéhokoli auta jediným kliknutím. Ideální pro rychlé tempo rodinného života. Kombinace základny a dětské sedačky se perfektně hodí jak technicky, tak barevně. 
Od narození do výšky 83 cm (cca 15 měsíců) lze autosedačku Avan používat pouze proti směru jízdy. Může se buď rychle a snadno zacvaknout na základnu Avan/Kio Base, nebo být připoután pomocí bezpečnostního pásu vozidla. Pokračovací sedačku Kio můžete používat pro své miminko od výšky 60 cm (cca 3 měsíce) nebo s dodatečně dostupnou novorozeneckou vložkou již od narození. Pokračovací sedačku doporučujeme používat proti směru jízdy co nejdéle – pokud možno do výšky 105 cm nebo cca 4 let věku. Jakmile bude vašemu děťátku 16 měsíců, můžete pokračovací sedačku používat i po směru jízdy. Pro bezpečné cesty – dlouhé i krátké.
TECHNICKÉ DETAILY Standard: UN R129/03 (i-Size)
Vnější rozměry (š/d/v): 44 / 66 / 59 cm
Váha: 4.1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: autosedačky 0 - 13 kg
Hloubka: 66
Hmotnost: 4.1
Šířka: 44
Výška: 59

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: