4MOMS LEHÁTKO MAMAROO 5.0 CLASSIC GREY

MamaRoo®5 Multi-Motion Baby Swing™ je jediná houpačka/odrážedlo, které se pohybuje jako vy. Inspirováno vámi a vašimi pohyby. 

Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
Kód: 017740
11 291 Kč
4MOMS LEHÁTKO MAMAROO 5.0 CLASSIC GREY

Lehátko mamaRoo® 5.0 Classic Grey

Houpací lehátko MamaRoo 5.0 je nenahraditelným mistrem v houpání nejmenších dětí. Je to profesionální kamarád, který se přizpůsobí potřebám miminka, kupř. 5 pohybů inspirovaných rodiči, 5 rychlostí, čtyři zvuky, nastavitelná opěrka zad, reverzibilní 5- až 3-bodový pás, hrazdička s interaktivními otočnými míčky, které obsahují chrastítko, zrcátko a rýhovaný míček. Houpací lehátko MamaRoo 5.0 je praktické, umožňuje dítěti pozorovat blízké, poznávat okolní svět i uspokojovat zvědavost. Perfektní pro zklidnění, zklidnění a uspání miminka.

 MamaRoo®5 Multi-Motion Baby Swing™ je jediná houpačka/lehátko, které se pohybuje jako vy. Inspirováno Vámi a Vašimi pohyby. Lehátko napodobuje přirozené rytmy a Vaše pohyby a stává se tím nejpřátelštějším a nejznámějším místem, kam můžete bezpečně položit své miminko, když nemůže být ve Vaší náruči.

MamaRoo 5 dává rodičům chvíli volné ruky, zatímco miminko pohodlně leží v lehátku, pozoruje a objevuje svět kolem sebe. Takže pokračujte a dokončete své úkoly s vědomím, že vaše dítě je po vašem boku šťastné. Výhoda pro obě strany. Díky pěti pohybům, pěti rychlostem a čtyřem zvukům budete moci každou možnost upravit tak, aby bylo vaše miminko spokojené a šťastné, bez ohledu na jeho náladu. Nová funkce Find Your Roo™ v ​​aplikaci 4moms vám pomůže objevit kombinaci pohybů a rychlostí, které se nejvíce podobají vašim vlastním, a podporuje hladký přechod z paží na lehátko/houpání. Funkce chytré domácnosti, jako je Bluetooth a kompatibilita s hlasovým ovládáním umožňují MamaRoo integrovat se do vašeho domova.

 

Vícepohybová dětská houpačka 4moms® mamaRoo® se houpe nahoru a dolů a houpe se ze strany na stranu, stejně jako to dělají rodiče při uklidňování svých dětí. Obsahuje pět jedinečných pohybů a pět možností rychlosti pro celkem 25 různých kombinací. Uklidněte své dítě jedním ze čtyř vestavěných zvuků nebo připojte jakékoli zařízení MP3.

Vícepohybová dětská houpačka mamaRoo® nabízí možnost úplného lehu, aby si dítě mohlo lehnout a relaxovat nebo se posadit a hrát si. Vícepohybová dětská houpačka mamaRoo® je k dispozici ve dvou variantách látek: plyšové látky sedáku mají měkký, sametový povrch; klasické látky sedadel mají hladký, tkaný povrch. Všechny potahy sedadel lze snadno sundat a prát v pračce.

Rodiče nevibrují jako houpací sedačky ani se nehoupají jako houpačky pro miminka. Věříme, že houpačky pro miminka by byly lepší, kdyby kopírovaly přirozené pohyby, které rodiče používají k uklidnění svých dětí. Proto jsme vytvořili dětskou houpačku 4moms® MamaRoo® Multi-Motion Baby Swing™. Nasadili jsme rodičům senzorové vesty, aby těmto pohybům rozuměli, a poté jsme replikovali poskakování a houpání v MamaRoo, aby uklidňovalo a bavilo lépe než tradiční dětské sedačky.

**Důležitá informace**

Nepoužívejte mamaRoo®, jakmile vaše dítě umí sedět bez pomoci nebo se pokouší vylézt, bez ohledu na věk nebo váhu.
Maximální hmotnost: 11,3 kg (25 lb)
Maximální věk: 6 měsíců

Pokud máte dítě, které se umí plazit, NENECHÁVEJTE své dítě s výrobkem bez dozoru ani jej neukládejte na bezpečné, nepřístupné místo, dokud nebude upevněn volný popruh, protože lezoucí dítě by se mohlo zamotat do popruhů a způsobit uškrcení. nebezpečí. Všechny pokyny a varování naleznete v příručce.

 

Vlastnosti:

   -  5 pohybů inspirovaných rodiči

   -  5 rychlostí

  -   nastavitelná zádová opěrka/sklon

   -  čtyři vestavěné zvuky

  -   oboustranné bezpečnostní pásy  5-ti na 3-bodové, podle potřeby

Madlo s interaktivními oboustrannými kuličkami, která obsahují chrastítko, zrcátko a rýhovaný míček.

Najděte svůj Roo™ – exkluzivně v aplikaci 4moms

Wi-Fi integrace s chytrou domácností – hlasové ovládání přes Amazon Alexa a brzy také Google Home.

Funkce Bluetooth – streamujte oblíbenou hudbu vašeho dítěte a snadno upravte pohyb, rychlost nebo zvuk pomocí aplikace 4moms

Napájení a montáž:

AC adaptér (není potřeba baterie)

Montáž bez nářadí

Rozměry:

26,25" x 23,5" x 35,5"

Hmotnost: 6,75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: