b.box Hrneček s brčkem - Glow in the Dark 240ml +DÁREK

Oblíbený netekoucí hrneček se silikonovým brčkem pro děti od 6 měsíců, který svítí ve tmě!

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 005230
390 Kč
b.box Hrneček s brčkem - Glow in the Dark 240ml +DÁREK
b.box Hrneček s brčkem - Glow in the Dark 240ml +DÁREK
Novinka

Hrneček s brčkem australské značky b.box je oceňovaný dětmi, rodiči i odbornou veřejností! Tento hrneček s brčkem vám navíc umožní vidět věci v jiném světle! Víčko hrnečku, které svítí ve tmě, vám pomůže najít hrneček i za tmy.

 

Hrneček má tolik oceňované ohebné silikonové brčko se závažíčkem. Závažíčko na konci brčka se pohybuje spolu s nápojem a lze tak pít z hrnečku pod jakýmkoli úhlem a umožní tak dětem vypít nápoj až do poslední kapky! Silikonové brčko s dvoucestným ventilem umožňuje snadné pití a zároveň zabrání rozlití. Jednoduché ergonomické úchyty na hrnečku a snadné odklopení víčka podporují samostatnost vašeho dítěte.

 

Tento dětský hrneček je ideální volbou při přechodu od kojení nebo z kojenecké lahve na první hrneček a následně pití ze šálku nebo skleničky. Pití z tohoto hrnečku je hračka - stačí vložit brčko do úst, lehce zmáčknou rty nebo mezi patro a jazyk a pak už jen sát. Samostatné pití zvládnou i ty nejmenší děti od 6 měsíců!

 

K tomuto hrnečku můžete zakoupit Náhradní brčka a kartáčekNáhradní těsněníNáhradní velké víčko nebo Náhradní malé víčko/krytku brčka nebo Univerzální pásek. Základna hrnečku je kompatibilní s víčkem Hrnečku pro batolata značky b.box.

 

  • Víčko ve tmě svítí až 60 minut
  • Vhodné pro děti od 6 měsíců
  • Ideální hrneček na doma i na cesty
  • Netekoucí zatížené brčko se pohybuje spolu s tekutinou
  • Snadné pití z jakéhokoliv úhlu
  • Jednoduché zavírání a otevírání
  • Lze mýt v myčce (pouze v horním koši)
  • Základna hrnečku je vhodná do mikrovlnné trouby (bez víčka s ocelovým těžítkem!)

 

Materiál: hrneček a víčko polypropylen (PP),  brčko - silikon, závažíčko na konci měkkého ohebného brčka - polypropylen a ocel

Vyrobeno bez použití BPA, BPS, ftalátů a PVC

Rozměry: 15 x 12 x 7.5 cm

Objem: 240 ml

Váha: 105 g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mytí prostředky, drátěnky či kartáčky, které mohou produkt poškrábat. Pro čištění brčka a vyndání těsnění doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění nebo pouze pro čištění také kartáček. Brčko měňte dle potřeby, doporučujeme měnit alespoň 1x za 3-6 měsíců nebo dle potřeby dříve.

UPOZORNĚNÍ: Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Nepoužívejte pro tekutiny teplejší než 45 stupňů, perlivé nápoje, džusy s dužinou nebo na instantní kojenecká mléka. Brčko není určeno pro děti mladší 6 měsíců. Nenechávejte dítě brčko kousat! Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Nikdy nepoužívejte savičku nebo brčko jako dudlík. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Nepatří do mrazničky ani mikrovlnné trouby, vyjma samotné základny, která lze používat v mikrovlnné troubě.

ičky ani mikrovlnné trouby.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠE KE KRMENÍ
ml: 450ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: