B.box Lahev na pití s brčkem 600ml - modrá/šedá

Lahvička s brčkem a držátkem je perfektním každodenním společníkem pro malé i větší děti!

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 002246
510 Kč
B.box Lahev na pití s brčkem 600ml - modrá/šedá

Lahev na pití s brčkem

 

Už jsou velcí na hrneček s brčkem a hledáte lehkou lahev pro celodenní hydrataci dětí? Oblibená australská značka b.box má pro ně bezvadnou lahvičku! Do školky i do školy, na hřiště i na výlety, tritanovou lahvičku můžete mít všude s sebou.

 

Ergonomický tvar s trojúhelníkovou základnou padne skvěle do drobných ručiček vašich dětí. Silikonové brčko dovolí pít z lahvičky i při mírném naklonění a víčko má držátko pro snadné nošení nebo zavěšení na batoh, kočárek apod. Lahvička se po snadném zmáčknutí "tlačítka" lehce otevře. Spodní brčko lahvičky je pevné. Savička (horní část brčka) je cca 5 mm od konce opatřena "ventilkem", který zabraňuje samovolnému vytékání tekutiny, ale lahvička není výrobcem deklarována jako netekoucí. Při pití je třeba brčko lehce sevřít mezi jazykem a patrem nebo rty a pak už jen sát, jako z klasického brčka.

 

Láhev b.box je vhodná pro děti od 3 let a je určena pro pití ve svislé poloze, tedy dnem dolů. Není deklarována jako netekoucí, ale při zavřeném víčku neteče.

 

Lahvička je dostupná v několika moderních a svěžích barvách a i v menší velikosti 450 ml. K lahvičce je možné dokoupit náhradní savičkynáhradní brčka a náhradní konektor

 

-Vhodné pro děti od 3 let

-Ergonomický tvar pro snadný úchop

-Snadno otevíratelné/ uzavíratelné víčko

-Silikonové brčko

-Držátko pro snadné přenášení

-Odnímatelný dolní kryt

-Minimum dílů pro snadné mytí a sestavení

-Vhodná velikost do postranní kapsy školních batohů

-Široký plnící otvor (možno vložit i kostku ledu)

-Lze mýt v horním koši myčky

Materiál: lahev - Tritan™;  dolní kryt, víčko, spodní brčko, konektor - PP; savička/brčko – silikon

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC

Rozměry: 26,8 x 8,6 x 8,6 cm

Objem: 600 ml 

Váha: 220 g

 

Údržba: Produkty před prvním a každým dalším použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte v teplé vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky na mytí nádobí, drátěnky nebo jiné hrubé prostředky, které mohou produkt poškrábat. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Pro čištění brčka doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění. Lze mýt v horním koši myčky. Brčko měňte dle potřeby, doporučujeme měnit alespoň 1x za 3-6 měsíců nebo dle potřeby dříve.

UPOZORNĚNÍ: Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Nepoužívejte pro tekutiny teplejší než 45 stupňů, perlivé nápoje, džusy s dužinou nebo na instantní kojenecká mléka. Brčko není určeno pro děti mladší 6 měsíců. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Nepatří do mrazničky ani mikrovlnné trouby.

Doplňkové parametry

Kategorie: hrníčky
ml: 600ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: