B.box Sport lahev na pití 600ml -modro/sedá

Lehká láhev na pití se silikonovou savičkou a barevnou ochranou dna pro děti i rodiče.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 007142
510 Kč
B.box Sport lahev na pití 600ml -modro/sedá
sportovni lahev na piti 600ml bbox modro seda
Novinka

Sport lahev na pití

 

Už jsou velcí na hrníček s brčkem a malá lahvička nezažene jejich žízeň? Australská značka b.box má pro ně bezvadnou ergonomickou lahvičku s trojúhelníkovou základnou, poutkem a silikonovým pítkem! Do školky i do školy, na hřiště i na výlety, tuto skvělou tritanovou lahev můžete mít všude s sebou. Pítko lahvičky stačí jen zmáčknout mezi rty a lehce sát. Víčko lahvičky je opatřené tlačítkem, po zmáčknutí se víčko snadno odklopí. 

Rodiče ocení hygienické uzavírání víčka. Lahvička, pokud je zavřená, je netekoucí. Flexibilní silikonové držátko je pro děti skvělé, ať už nesou lahvičku do školy nebo na trénink. Lahvička je vyrobena z Tritanu™, je tedy lehká a odolná. Minimum komponentů umožňuje lahev snadno čistit.

 

Ke Sport lahvi můžete koupit náhradní savičky nebo náhradní gumičky.

 

-Vhodné pro děti od 3 let

-Ergonomický tvar pro snadný úchop

-Uzavíratelné víčko

-Silikonová savička

-Odnímatelný barevný dolní kryt

-Vhodná velikost do postranní kapsy školních batohů

-Široký plnící otvor (možno vložit i kostku ledu)

-Jednoduché rozložení na jednotlivé díly usnadní mytí

-Lze mýt v horním koši myčky

 

Materiál: lahev - Tritan™;  dolní kryt a víčko - PP (polypropylen); savička a rukojeť – silikon; 

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC 

Rozměry: 23 x 8,6 x 7,87 cm

Objem: 600 ml 

Váha: 192 g

 

Údržba: Produkty před prvním a každým dalším použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte v teplé vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky na mytí nádobí, drátěnky nebo jiné hrubé prostředky, které mohou produkt poškrábat. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Pro čištění savičky doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění. Lze mýt v horním koši myčky. Savičku měňte dle potřeby, doporučujeme měnit alespoň 1x za 3-6 měsíců.

UPOZORNĚNÍ:  Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Nepoužívejte pro tekutiny teplejší než 45 stupňů, perlivé nápoje, džusy s dužinou nebo na instantní kojenecká mléka. Není vhodné pro děti mladší 3 let. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Nepatří do mrazničky ani mikrovlnné trouby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: