B.box TRIO kousátko zelené- sage

Neohodnoceno
Značka: b.box

Trio kousátko uleví bolavým dásním a zároveň stimuluje senzorické schopnosti

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 002673
460 Kč
B.box TRIO kousátko zelené- sage
Neohodnoceno
Značka: b.box
B.box TRIO kousátko zelené- sage
Novinka

TRIO kousátko

 

Představujeme vám b.box Trio kousátko, které uleví bolavým dásním a zároveň stimuluje senzorické schopnosti. Tři texturovaná kousátka na šikovném kroužku nabízí dítěti výběr mezi dvěmi silikonovými kousátky a dřevěným kousátkem. Kousátka jsou lehká a velmi dobře padnou do dětských ruček. Lze je používat samostatně nebo v setu na kroužku.

 

Kousátko bude dítě provázet od prořezávání prvních zoubků až k těm posledním. Měkký silikon je ideální pro první fáze prořezávání zoubků. Na kousátku vyrobeného ze středně tvrdého silikonu jsou výlisky a malé výstupky, aby s ním dítě dosáhlo dále do pusinky a ulevilo bolesti při prořezávání zoubků umístěných dále v pusince. Dřevěné kousátko je navrženo tak, aby bylo možné jej kousat až na zadních zubech.

 

Vhodné pro děti od 3 měsíců věku.

 

Materiál: 2 kousátka - netoxický potravinářský silikon, 1 kousátko - bukové dřevo, kroužek - PP

 

Údržba: Před prvním i každým použitím umyjte ve vodě jemným přípravkem na mytí nádobí (vyjma dřevěné části). Pečlivě opláchněte a osušte. Silikonová kousátka lze je mýt horním koši myčky či sterilizovat. Antibakteriální dřevěné kousátko otřete vlhkým hadříkem a osušte. Před prvním a každým dalším použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku. Zkontrolujte jemným tahem a kroužením, zda je silikon v pořádku. Při známkách poškození nedávejte dítěti, odstraňte z jeho dosahu a vyhoďte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: