Babymoov Baby monitor Easy Care Digital Green

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 163355
1 690 Kč
Babymoov Baby monitor Easy Care Digital Green
Dětskou jednotku (vysílač) snadno umístíte do dětského pokoje, do blízkosti postýlky a rodičovskou jednotku (přijímač) si ponecháte u sebe.
Tato audio chůvička kombinuje čistý zvuk bez rušení s mnoha dalšími funkcemi. V režimu VOX se rodičovská jednotka sepne – začne přenášet zvuky, jakmile se vaše dítě probudí nebo vykřikne. Pokud si tuto funkci zapnete, na zvuky dítěte vás upozorní akustický nebo optický alarm. U dětské jednotky lze nastavit citlivost mikrofonu, u rodičovské jednotky hlasitost reproduktoru.
Dětská jednotka má také noční osvětlení, které do pokojíčku rozptyluje uklidňující, tlumené světlo.
Svou chůvičku Easy Care si můžete bez problémů vzít s sebou na večerní posezení k sousedům nebo na víkend k prarodičům. Chůvičky jsou malé, snadno je zabalíte do cestovní tašky. Pro maximální volnost pohybu fungují obě jednotky na baterie nebo je můžete propojit micro USB kabelem ke zdroji.Proč se vám budou líbit?● Digital Green Technology: nízké záření a dlouhý dosah● dosah až 500 m na volném prostranství (každou překážkou se dosah snižuje)● čistý zvuk bez rušeni● noční světlo u dětské jednotky● hlasová aktivace: VOX funkce● automatické ladění kanálů● 2 typy alarmů: akustický a optický● nastavitelná citlivost mikrofonu● nastavitelná hlasitost reproduktoru● indikátor slabých a vybitých baterií● spona k uchycení rodičovské jednotky za opasek Babymoov se stane vaším spolehlivým partnerem!Chraňte vaše děti před elektromagnetickým smogem:Dětské chůvičky (dětská a rodičovská jednotka) spolu komunikují pomocí elektromagnetických vln. Zdraví dětí je pro každého z nás prioritou, a proto Babymoov vyvinul v roce 2012 přenosovou technologii „Digital Green Technology“, aby snížil emise elektromagnetických vln v dětském pokojíku. Chrání malé děti před rádiovými frekvencemi, které mohou mít možné neblahé účinky na jejich kognitivní funkce a pohodu*.Touto inovativní a ke zdraví šetrnou technologií jsou vybaveny všechny audio dětské chůvičky Babymoov.*Vystavení rádiovým frekvencím a zdraví dětí: stanovisko ANSES (Francouzská agentura pro ochranu zdraví, potravin a bezpečnost práce) – souhrnná hodnotící zpráva – červen 2016.Chráníme naší planetu:Babymoov se zavázal snižovat používání plastů. Proto jsou nové audio chůvičky dodávány jen se 2 micro-USB kabely bez elektrické zástrčky. Určitě doma máte již několik micro-USB nabíječek k vaším ostatním elektronickým přístrojům, tak proč zahlcovat vaší domácnost dalšími. Obě jednotky lze propojit micro-USB kabelem k nabíječce vašeho telefonu nebo jiné USB zásuvce/koncovce. Chcete být šťastným rodičem, že zajistíte bezpečnost dítěte, ochráníte jeho zdraví a zároveň ulehčíte životnímu prostředí, pak pro Vás máme připraveny audio chůvičky Babymoov!Psssssst: a pokud přeci jen nemáte doma micro-USB nabíječku, nevadí, v naší nabídce máme samostatnou kompatibilní zástrčku.Navíc je balení nových audio chůviček Babymoov vyrobeno ze 100% recyklovatelné lepenky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: