Bright Starts OBALL Autíčko a chrastítko 2v1 Curious Car želva Neptune™ 3m+

Toto zářivé autíčko má světla a flexibilní rám, který dítěti umožní snadno uchopit a kutálet tuto barevnou hračku. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 167667
219 Kč
Bright Starts OBALL Autíčko a chrastítko 2v1 Curious Car želva Neptune™ 3m+

OBALL Autíčko a chrastítko 2v1

 

Pomozte dítěti při objevování s hračkou a chrastítkem Baby Einstein Curious Car Neptune Oball. Toto zářivé autíčko má světla a flexibilní rám, který dítěti umožní snadno uchopit a kutálet tuto barevnou hračku. Díky videím a knihám může želva Neptun od Baby Einstein pomoci miminku objevovat nové pohledy, zvuky nebo se zapojovat do her. Když dítě tlačí auto, rozsvítí se barevná světla kopule, aby odměnila dítě a podpořila pochopení příčin a následků! Ohebný rám pomáhá podporovat rozvoj jemné motoriky, když děti ve věku od 3 měsíců hračku uchopí a zatřesou jí. Tato lehká hračka je ideální při hře na bříšku, hru vsedě nebo objevování na cestách a je skvělým dárkem pro malého chlapce nebo dívku. Otírejte vlhkým hadříkem.

Vlastnosti:
- Autíčko a chrastítko Baby Einstein Curious Car Neptune Oball je flexibilní hračka, která odměňuje objevování dítěte světýlky, chrastítky a poutavou, flexibilní texturou.
- Lehký, ohebný rám děťátko snadno uchopí a zatřese jím, čímž podporuje rozvoj jemné motoriky.
- Když dítě kutálí nebo třese autem, středová kupole se rozsvítí, aby odměnila zkoumání dítěte a podpořila pochopení příčin a následků. Barevné chrastící korálky zapojují smysly.
- Obsahuje želvu Neptun z knih a představení Baby Einstein. Ideální při hře na bříšku, vsedě nebo na cestách. Díky kompaktním rozměrům se hračka vejde do většiny tašek na pleny.
- Otírejte vlhkým hadříkem. Určeno pro kojence ve věku 3+ měsíců.

Rozměry (V x Š x D): 7,62 x 10,57 x 9,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: