Canpol babies Teploměr do vody Kachnička 2/781 - žlutý

Neohodnoceno
Značka: Canpol babies
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
7.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 0278140
85 Kč –20 % 68 Kč
Canpol babies Teploměr do vody Kachnička 2/781 - žlutý
Neohodnoceno
Značka: Canpol babies
Canpol babies Teploměr do vody Kachnička 2/781 - žlutý
Akce
85 Kč –20 %
Koupací teploměr slouží ke kontrole teploty vody připravované koupací lázně malého dítěte. Je přesný, spolehlivý s dobře čitelnou stupnicí. K měření teploty se používá obarvený alkohol/petrolej - podle šarže výrobku. Trubička teploměru je bezpečně zapuštěna v těle teploměru tak, aby se k ní dítě nedostalo. Upozornění! Doporučená teplota koupací lázně malého dítěte se pohybuje mezi 32 - 37°C a je na teploměru označena symbolem smějící se tváře. Teplota označená sněhovou vločkou je příliš nízká a teplota označená sluníčkem příliš vysoká.
Návod k použití:  Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím umyjte v teplé vodě šetrným mycím prostředkem. Důkladně opláchněte. Nepřelévejte vařící vodou. 
Upozornění! Důležité pro bezpečnost a zdraví Vašeho dítěte! Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Upozornění! Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.
Teploměr odpovídá požadavkům: Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků. 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: