Cybex židlička Lemo 4v1 Sand White

Od narození do 99 let: Díky sadě Lemo 4-in-1 se vaše novorozené miminko může připojit k rodinné zábavě u kuchyňského stolu již od samého začátku.

Dostupnost Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 171651
10 390 Kč
Cybex židlička Lemo 4v1 Sand White

Židlička LEMO 4v1

 

Se sadou dětské židličky Lemo 4-in-1 budete mít k dispozici sedačku pro každé dítě ve věku od narození do 99 let. Vítěz testu Öko-Test 6/2023 s hodnocením „velmi dobré“ za ergonomii, bezpečnost a kvalitu materiálů.

 

Od narození do 99 let:

Díky sadě Lemo 4-in-1 se vaše novorozené miminko může připojit k rodinné zábavě u kuchyňského stolu již od samého začátku.

 

Sada Lemo 4-in-1 je nadčasové řešení dětské židličky a má vše, co potřebujete k usazení libovolného člena rodiny od narození až do 99 let. Po narození miminka začněte s lehátkem Bouncer. Jakmile bude vaše dítě schopno sedět, Baby Set poskytuje potřebnou podporu. A jak stárne, čeká na něj ještě více možností. Sada Lemo Learning Tower pomáhá zvědavým dětem prozkoumat jejich prostředí.

 

Newborn freedom

Mějte svého novorozence blízko a ruce stále volné. Pro pohodlí od narození připevněte křesílko Bouncer Nest k židličce Lemo Chair pomocí sady adaptérů.

 

Snadné nastavení

Pro nastavení výšky a hloubky sedačky s opěrkou chodidel není zapotřebí žádné nářadí a nastavit je možné jen jednou rukou. Takže ji můžete snadno přizpůsobit jakémukoliv členu rodiny a jakémukoliv stadiu růstu vašeho dítěte.

 

Od narození do 99 let

Lemo je židlička pro celou rodinu, a to díky řadě konfigurací, které vám pomohou ji přizpůsobit každému věku. Pro miminka lze houpací křesílko Lemo Bouncer Nest použít samostatně na stojanu nebo upevnit na židli. Dětská sada jim pomůže posadit se, jakmile na to budou připravené. A sada Lemo Learning Tower pomůže starším dětem prozkoumávat okolí.

 

Kompatibilní s :

Vložka Lemo Comfort Inlay

-   Pás Lemo
 
-   Stojan Lemo Bouncer
 
-   Sada Lemo Learning Tower

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: