Cybex Anoris T2 i-Size Plus Sephia Black

Anoris T2 i-Size je světovou jedničkou mezi autosedačkami s celotělovým airbagem zabudovaným do bezpečnostního pultu. 

Dostupnost Skladem k odeslání běžně do 14 dnů
Možnosti doručení
Kód: 423958
19 290 Kč
Cybex Anoris T2 i-Size Plus Sephia Black
Cybex Anoris T2 i-Size Plus Sephia Black
Novinka

Anoris T2 i-Size 

 

Specifikace:

Věkový rozsah: Od >15 měsíců do přibližně 7 let

Výška dítěte: 76 – 125 cm

Hmotnost dítěte: až 21 kg

Schvalovací předpis: UN R129/03 i-Size

 

Pokračovatel vítěze testu ADAC, autosedačka Anoris T2 i-Size, je o 50 % bezpečnější¹ než ostatní autosedačky orientované ve směru jízdy a umožňuje tolik důležitý oční kontakt s dítětem. Díky celotělovému airbagu umístěnému v kompaktním pultu s nastavitelnou hloubkou je vaše dítě v bezpečí a má volnost pohybu.

Anoris T2 i-Size je světová jednička mezi autosedačkami orientovanými po směru jízdy. V malém pultíku, nyní vylepšeném o možnost nastavení hloubky pro pohodlné používání a volnost pohybu, je zabudovaný celotělový airbag. Umístění sedačky ve směru jízdy poskytuje více místa pro nohy a umožňuje snadnou interakci a oční kontakt s dítětem prostřednictvím zpětného zrcátka. V horkém počasí přijde vhod všestranný systém odvětrávání vylepšený o inovativní síťovinu, která je šestkrát prodyšnější než běžný materiál autosedaček, a sluneční stříška poskytující stín. Po autosedačce Cloud T i-Size je model Anoris T2 i-Size ideální pokračovací volbou až do sedmi let věku dítěte.

 

Pokyny k údržbě:

- Textilní potahy lze prát v pračce na 30 °C

Kompatibilní s:

- Držák nápojů k autosedačce

- Naváděcí plasty ISOFIX

 

Instalace autosedačky: Model Anoris T2 i-Size lze instalovat na libovolné i-Size sedadlo vozu pomocí úchytů ISOFIX. Opěrná noha také zajišťuje větší stabilitu tím, že opírá autosedačku o podlahu vozidla. S integrovaným bezpečnostním asistentem lze snadno nastavit obě funkce, bez dohadů ohledně správnosti instalace.

 

Anoris T2 i-Size je světovou jedničkou mezi autosedačkami s celotělovým airbagem zabudovaným do bezpečnostního pultu. Při čelním nárazu se airbag ve tvaru písmene C nafoukne během milisekund, čímž prakticky okamžitě ochrání hlavu, krk a tělo dítěte. Výsledkem je až o 50 % vyšší bezpečnost než u ostatních autosedaček orientovaných ve směru jízdy¹. Nejnovější přírůstek do řady autosedaček oceněné v testech ADAC je autosedačkou zítřka, dostupnou již dnes.

Čelte světu společně, bez kompromisů s ohledem na bezpečnost. Mnoho rodičů preferuje, sedí-li dítě ve směru jízdy². Umožňuje to interakci a oční kontakt prostřednictvím zpětného zrcátka. Každá společná chvíle přispívá k vývoji dítěte a pomáhá rozvíjet jeho vztah s rodiči.

Kompaktní, polstrovaný airbagový pult dítěti poskytuje spoustu místa k pohybu. Orientace ve směru jízdy poskytuje prostor pro nohy navíc. Vaše dítě se tak může protáhnout a vyhnout se křečím. Naše studie ukazují, že většině dětí pult připadá pohodlnější než pás. V případě potřeby je k akci připravený celotělový airbag, díky kterému dítě zůstane bezpečně v autosedačce.

Nastupování do auta je jednodušší než kdy jindy díky inovativnímu airbagovému pultu, který upevníte na jedno zacvaknutí. Studie ukazují, že airbagový pult lze správně připoutat s mnohem větší pravděpodobností než pás². Airbagový pult Anoris T2 i-Size má osm nastavení hloubky pro přesné připoutání a upevnění. Dítě je v bezpečí, ale má volnost pohybu, aniž by ho pult svou hmotností tlačil.

Každá cesta je jako vánek díky všestrannému systému odvětrávání a inovativní síťovině, která je šestkrát prodyšnější než srovnatelné materiály. Díky přesně umístěným větracím otvorům vzduch nejen cirkuluje, ale také zcela opouští sedačku – a odvádí teplo.

Bezpečí, které vydrží déle. Prostorná sedačka poskytuje dítěti prostor pro růst až do věku sedmi let – to je o tři roky více než srovnatelné autosedačky. Airbagový pult i opěrka hlavy jsou plně nastavitelné tak, aby dítěti dokonale seděly v každém věku. Delší použitelnost znamená, že se vaše dítě může déle těšit z prvotřídní ochrany. Integrovaný airbag chrání celou škálu tělesných rozměrů – a poskytuje tak bezkonkurenční bezpečnost v průběhu let.

25 % dopravních nehod tvoří nehody s bočním nárazem³. Pokročilá lineární ochrana při bočním nárazu snižuje síly nárazu až o 20 % a přenáší je do skořepiny a opěrky hlavy autosedačky, které pohlcují energii. Když autosedačku vybalíte, ochranná křídla se automaticky vyklopí. Při instalaci tedy máte o jednu starost méně.

Autosedačka může chránit pouze v případě, že je nastavena správně. Integrovaný bezpečnostní asistent vám pomůže při instalaci sedačky a pokaždé, když poutáte vaše dítě. Kontrolky LED zobrazují stav upevnění ISOFIX, opěrné nohy, airbagového pultu a baterie. Snadno zkontrolujte, zda je vaše dítě v bezpečí, a začněte řídit s maximální jistotou.

Sklopte sedadlo, aby si vaše dítě mohlo vychutnat klidný spánek na cestě. Výběr ze tří nastavení sklonu usnadňuje nalezení dokonale pohodlné polohy. Pokud vaše dítě usne vsedě, snadno přístupná nastavovací rukojeť vám pomůže sklopit sedadlo, aniž byste jej vzbudili.

Sedačka Anoris T i-Size je stabilizována pomocí ISOFIX a opěrné nohy, což zajišťuje pevné spojení s vozidlem. Instalace je intuitivní. Integrovaný bezpečnostní asistent vám pomůže zkontrolovat, že sedačka je nastavena správně a připravena k ochraně.

Sklápěcí sluneční stříška UPF50+ dodávaná v rámci řady Plus poskytuje vynikající ochranu před slunečním svitem a funguje coby praktická skrýš před rušným okolím. Síťovinové okénko zlepšuje proudění vzduchu a vaše děťátko se tak za pohybu bude cítit příjemně (síťovinové okénko není UPF50+).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: