Cybex Avi Spin Stormy Blue

Objevte Avi Spin, dokonalý městský, terénní a běžecký kočárek. Je vybavený předním otočným kolečkem pro lepší manipulaci, které je zároveň uzamykatelné pro zajištění stability.

Dostupnost Již brzy
Možnosti doručení
Kód: 468171
16 890 Kč
Cybex Avi Spin Stormy Blue
cyb 24 int y045 avispin blk srbl 18ee090dc279ed70
Novinka

Kočárek AVI Spin

 

Objevte Avi Spin, dokonalý městský, terénní a běžecký kočárek. Je vybavený předním otočným kolečkem pro lepší manipulaci, které je zároveň uzamykatelné pro zajištění stability. Nafukovací pneumatiky zaručují pohodlí a ergonomická poloha zcela vleže umožňuje používání kočárku už od narození vašeho dítěte.
 
Věk: Od narození do přibližně 4 let
Hmotnost dítěte: Maximálně 22 kg
 

Město. Příroda. Běhání.

Ať už se pohybujete po městských ulicích, o víkendech prozkoumáváte přírodu nebo běháte v parku, Avi Spin je flexibilní, což aktivní rodina potřebuje hned od začátku. Nafukovací pneumatiky a přední otočné kolečko poskytují bezkonkurenční pohodlí a hbitost v ostrých městských zatáčkách. V náročném terénu nebo při vysoké rychlosti jízdy lze přední kolečko pro větší stabilitu uzamknout. Vaše dítě může díky integrované opěrce nohou jezdit už od narození v ergonomické poloze vleže. Nebo ke kočárku můžete připojit dětskou korbičku Cot S nebo jakoukoli dětskou autosedačku Cybex a získat tak flexibilitu cestovního systému. Nasednutí a vysednutí usnadňuje pás na jedno zatažení. Kočárek lze složit do kompaktního formátu, a tak jej snadno uskladníte nebo přepravíte. Je vždy připraven na další dobrodružství.

 

Přední otočné kolečko:

Pneumatiky huštěné vzduchem poskytují vynikající odpružený komfort v jakémkoli terénu.… Přední otočné kolečko zlepšuje manévrovatelnost, ale v případě potřeby jej lze uzamknout, třeba při běhání nebo na rovnější trase.

Ergonomická poloha zcela vleže s integrovanou opěrkou nohou .

Již od narození vašemu dítěti umožněte pohodlnou a ergonomickou jízdu nastavením zádové opěrky a opěrky nohou tak, aby se přizpůsobily jeho rostoucímu tělu.

Pás na jedno zatažení. Ukládání a vyndávání dítěte je od teď díky pásu na jedno zatažení pro rodiče bezproblémové.

Připraveno na cestovní systém. Avi Spin je kompatibilní s korbičkou Cot S a všemi dětskými autosedačkami Cybex a snadno se přizpůsobí potřebám vaší rodiny.

Tento kočárek lze pohodlně složit do kompaktní úložné velikosti, což usnadňuje jeho skladování a přepravu.

Díky strategicky umístěným, uzavíratelným větracím okénkům ze síťoviny, které udržují proudění vzduchu, bude vaše dítě na cestách příjemně ochlazováno. Rozšiřitelná stříška vyrobená z tkaniny s ochranou UPF50+ chrání dítě před nepříznivými vlivy počasí a okolním prostředím.

Nastavitelná opěrka nohou umožňuje dítěti natáhnout si nohy, aby se vleže cítilo pohodlně a poskytuje tak ergonomickou polohu v kočárku.

Intuitivní rychloupínací systém umožňuje odejmout kola pouhým kliknutím tlačítka, což zjednodušuje uskladňování a přepravu.

Jednoduše ovladatelná integrovaná ruční brzda pomáhá kontrolovat rychlost v kopcovitém terénu. Ruční nastavení rukojeti je snadné, takže najdete ideální polohu pro tlačení kočárku.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KOČÁRKY
Hmotnost: 5.9
Maximální zatížení kočárku: Do 22kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: