Cybex Sirona G i-Size Plus Hibiscus Red

Autosedačka orientovaná proti směru jízdy, která je konstruována tak, aby chránila a zajišťovala o 50 % vyšší úroveň bezpečnosti

Dostupnost Skladem k odeslání běžně do 7 dnů
Možnosti doručení
Kód: 431816
7 190 Kč
Cybex Sirona G i-Size Plus Hibiscus Red

Sirona G i-Size

Báze není součástí balení.

Autosedačka orientovaná proti směru jízdy, která je konstruována tak, aby chránila a zajišťovala o 50 % vyšší úroveň bezpečnosti¹. Autosedačka Sirona G i-Size se otáčí o 360°, takže její usazování je velmi jednoduché. Integrovaná lineární ochrana při bočním nárazu a celoplošné odvětrávání zajistí vašemu dítěti větší bezpečí a chlad. Kompatibilní pouze se základnou Base G.

 

Specifikace :

-  Věkový rozsah: Od přibližně 3 měsíců do 4 let (s vložkou pro novorozence již od narození)

 - Výška dítěte: 61–105 cm (od 40 cm s vložkou pro novorozence)

 -  Hmotnost dítěte: Maximálně 19 kg

 -  Schvalovací předpis: UN R129/03

 

360° pohodlí a bezpečnost

Přivítejte cestování proti směru jízdy s autosedačkou CYBEX Sirona G i-Size, která nabízí až o 50 % vyšší úroveň bezpečnosti¹ pro vaše dítě. Inovativní 360° rotace usnadňuje rodičům nastupování a vystupování, protože dítě je umístěno v mnohem lépe ovladatelné poloze. Uvnitř vozu budou děti v chladu a pohodlí bez ohledu na počasí, protože systém celoplošného odvětrávání se speciální síťovinou šestinásobně zvyšuje prodyšnost². Důmyslně integrovaný systém lineární ochrany při bočním nárazu poskytuje zjednodušenou a zesílenou ochranu v případě bočního nárazu. V rámci rodiny Modular G se základna, kterou jste měli pro autosedačku Cloud G i-Size, dokonale hodí k této autosedačce: nepřetržitá bezpečnost po dobu prvních čtyř let.

Až o 50 % vyšší úroveň bezpečnosti

Cestování proti směru jízdy je povinné do 15 měsíců věku dítěte. Autosedačka Sirona G i-Size poskytuje až o 50 % vyšší úroveň bezpečnosti v poloze proti směru jízdy¹. V případě čelního nárazu je tělo dítěte tlačeno proti polstrované skořepině autosedačky, což minimalizuje pohyb a snižuje síly působící na krk. Bezpečná poloha, na kterou se můžete spolehnout až do 4 let věku dítěte.

 

Snadnější nástup a výstup

Díky inovativnímu mechanismu otáčení o 360° je snadné dostat dítě do správné polohy pro nastupování a vystupování, a to i když je sedačka nakloněná. Otáčejte sedačku jednou rukou: to je mnohem rychlejší a mnohem lepší pro vaše záda.

 

Jedna základna – dvě sedačky:

Určeno pro první 4 roky života. Autosedačky Cloud G i-Size a Sirona G i-Size patří do rodiny Modular G. Jakmile vaše dítě vyroste z dětské autosedačky, Sirona G i-Size se na základnu nainstaluje jediným zacvaknutím. Díky instalaci ISOFIX je to praktický a bezpečný základ pro první čtyři roky (základna Base G je k dispozici samostatně).

 

Pokyny k údržbě:

  • Textilní potahy lze prát v pračce na 30 °C

 

Kompatibilní s:

-  Základna G

-   Držák nápojů k autosedačce
 
-   Vložka pro novorozence Sirona G Line
 
-   Letní potah Sirona G Line
 
-   SensorSafe 4-in-1 Kit Toddler
 
-   Naváděcí plasty ISOFIX
 
 
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 0 - 18 kg
Hloubka: 71.5
Hmotnost: 15
Hmotnost dítěte: Maximálně 18 kg
Šířka: 43
Věk: 0-4 roky
Výška: 68
Výška dítěte: 45-105 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: