INGENUITY Deka na hraní Sun Valley™ 0m+

Deka na hraní s dřevěnou hrazdičkou Arch & Play Mat

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 131224
1 469 Kč
INGENUITY Deka na hraní Sun Valley™ 0m+

INGENUITY Deka na hraní

Přírodou inspirovaná deka na hraní od Ingenuity Sun Valley Wooden Toy Arch&Play Mat se skládací dřevěnou hrazdičkou s rámem ve tvaru písmene A, kterou lze snadno doma složit nebo si ji vzít na cesty. Dřevěná hrazdička se dodává se 3 vývojovými hračkami na C-kroužku: plyšová duha se zvonkohrou, mimořádně roztomilý slůň Van s barevnými štítky a sluníčko - zrcadlo z měkké látky pro sebeobjevování. Textury a zvuky přiložených hraček podporují sluchové, zrakové a hmatové schopnosti dítěte. Tato hrací deka, navržená s rodově neutrální uklidňující barevnou paletou, která se hodí do vaší stylové domácnosti, představuje spojení komfortu a bezpečnosti od Ingenuity Sun Valley Collection. Máte málo času na úklid? Žádný problém. Hrací podložku lze prát v pračce a hračky se snadno utírají vlhkým hadříkem. Tato hrací deka je ideální pro nejmenší ve věku 0-36 měsíců, kteří chtějí mít bezpečné místo pro hraní pod dohledem rodičů.

Vlastnosti:
- Deka na hraní s dřevěnou hrazdičkou Arch & Play Mat od Ingenuity Sun. Skládací dřevěná hrazdička s A-rámem lze snadno sundat nebo vzít na cesty.
- Hrazdička se dodává se 3 hračkami na C-kroužku: plyšová duha se zvonkohrou, slůně Van s barevnými štítky a slunce - zrcadlo z měkké látky pro sebeobjevování.
- Textury a zvuky přiložených hraček podporují sluchové, zrakové a hmatové schopnosti dítěte.
- Navrženo v neutrálních barvách, které se hodí k vašemu elegantnímu interiéru! Tato podložka je součástí klidného spojení pohodlí a bezpečnosti od Ingenuity Sun Valley Collection.
- Máte málo času na úklid? Žádný problém. Podložku lze prát v pračce a hračky se snadno utírají.
- Pro děti ve věku 0-36 měsíců.

Rozměry (V x Š x D): 46,99 x 81,28 x 81,28 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: