INGENUITY Houpačka konvertibilní vibrující s melodií Every Season™ Chic Boutique™ 0m+ do 9 kg

Obsahuje 5 rychlostí houpání, 8 melodií a 3 zvuky přírody s motorem WhisperQuiet™, který je prakticky nehlučný a zabaví dítě.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 171046
3 679 Kč
INGENUITY Houpačka konvertibilní vibrující s melodií Every Season™ Chic Boutique™ 0m+ do 9 kg

INGENUITY Houpačka konvertibilní vibrující 

 

Váš drobeček si zaslouží útulné prostředí, které mu pomůže udržet ho v klidu. Přenosná houpačka Ingenuity Every Season Swing'n Go vyrobená s technologií Air Flow je jednoduchým řešením typu vše v jednom, které udrží dítě v neustálém pohodlí v jakémkoli prostředí. Prémiová síťovina podporuje proudění vzduchu pro dítě a extra příjemná jehněčí vlna je 100% přírodní a pochází z Austrálie. Navíc, 5 rychlostí houpání s motorem WhisperQuiet™ poskytuje děťátku méně rozptylování a hluku. Odnímatelná hrazdička vyrobená ze dřeva z trvale udržitelného lesa obsahuje odnímatelnou plyšovou postavičku medvídka Natea a dřevěný kroužek. Houpačka hraje jemnou hudbu a uklidňující zvuky přírody, aby utišila nervózní chvíle dítěte. Díky designu SlimFold™ se houpačka složí naplocho pro snadnou mobilitu a skladování a je určena pro děti ve věku 0-9 měsíců nebo do 9 kg, podle toho, co nastane dříve. Přenosná houpačka Every Season Swing'n Go je perfektním řešením pro čerstvé rodiče, kteří chtějí mít děťátko v pohodlí a klidu po celý rok.

Vlastnosti:
- Váš drobeček si zaslouží útulné prostředí, které mu pomůže udržet ho v klidu. Přenosná houpačka Ingenuity Every Season Swing'n Go vyrobená ze síťoviny a 100% přírodní jehněčí vlny je uklidňujícím řešením, jak udržet dítě v pohodlí v jakémkoli prostředí.
- 3D prémiová síťovina poskytuje dítěti lepší proudění vzduchu a pomáhá mu zůstat v pohodlí v každém ročním období. Odnímatelná vložka z přírodní jehněčí vlny pocházející z Austrálie.
- Odnímatelná hrazdička vyrobená ze dřeva z trvale udržitelného lesa, obsahuje odnímatelnou plyšovou postavičku medvídka Natea a dřevěný kroužek.
- Obsahuje 5 rychlostí houpání, 8 melodií a 3 zvuky přírody s motorem WhisperQuiet™, který je prakticky nehlučný a zabaví dítě. Vyžaduje 3 C baterie (nejsou součástí balení).
- Houpačka je navržena se SlimFold™ pro snadnou mobilitu a skladování; vyrobeno pro děti ve věku 0-9 měsíců nebo do 9 kg, podle toho, co nastane dříve; napájená USB kabelem.

Rozměry (V x Š x D): 65,02 x 54,61 x 78,99 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠE NA DOMA
Doporučený věk: od narození do 18kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: