LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Expert 3D Pro

Neohodnoceno
Značka: Lovi
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 850330
3 390 Kč –20 % 2 712 Kč
LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Expert 3D Pro
Neohodnoceno
Značka: Lovi
LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Expert 3D Pro
Akce
3 390 Kč –20 %
Novinka v portfoliu značky LOVI v kategorii odsávaček mateřského mléka. Expert 3D PRO – výjimečně efektivní podpora při problémech s kojením.
 

 
Ideální pro maminky, které se snaží na mateřství připravit, co nejlépe to dovedou. Ačkoliv, občas se objeví situace, které někdy nelze předvídat, například přirozený porod nebo porod císařským řezem, nebo zda bude moci maminka kojit přirozeně či bude muset řešit problémy spojené s kojením.
 
Jedná se o maminky, které se chtějí připravit na různé situace, včetně těch souvisejících s kojením a potřebují odsávačku, aby:
• odsály přebytek mléka (38% maminek)
• si udržely laktaci (33% maminek)
• vyřešily vážnější problémy s laktací (28% maminek)
• po císařském řezu spustily laktaci (45% maminek)
Pro maminky, které potřebují vyřešit většinu vážnějších problémů s kojením a potřebují odsávačku jako experta na řešení problémů s kojením.
 
Expert 3D PRO využívá revoluční systém odsávání s 3D trychtýřem, který pomáhá vyřešit nebo se vyvarovat nejčastějším problémům s kojením, jako:
• bolest bradavek
• plnost prsou
• stagnace mléka
• mastitida
• rychlá stimulace produkce mléka po císařském řezu
 
Expert 3D PRO - používá se v porodnicích v Polsku a maminky ji velice pozitivně hodnotily. Tato odsávačka pomohla vyřešit problémy s laktací u 75 % maminek. Součást Medical projektu také v Česku – distribuce do nemocnic a porodnic v roce 2021.
 
Klíčové benefity odsávačky Expert 3D PRO:

NEJBLIŽŠÍ PŘIROZENÉMU KOJENÍ - 3D trychtýř nejen saje, ale také tlačí na bradavku, funguje stejně jako sací reflex dítěte a způsobuje přirozený tok mléka
EXTRÉMNĚ EFEKTIVNÍ - díky 3D tlakovému systému, který stlačí bradavku, čímž napodobuje sání dítěte a způsobuje přirozený tok mléka
RYCHLE STIMULUJE TVORBU MLÉKA PO CÍSAŘSKÉM ŘEZU - stlačením bradavky stimuluje uvolňování prolaktinu - hormonu odpovědného za produkci mléka
POMÁHÁ PŘI PLNOSTI PRSOU A POMÁHÁ JEJÍMU PŘEDCHÁZENÍ - odsává mléko velice efektivně
MINIMALIZUJE RIZIKO STAGNACE MLÉKA - působením tlaku na bradavku podporuje tok mléka
VÝZNAMNĚ SNÍŽUJE RIZIKO MASTITIDY - prevence plnosti prsou a stagnace mléka
KOMFORTNÍ ODSÁVÁNÍ - v pololežící poloze, komfortní odsávání také po porodu císařským řezem, díky speciální konstrukci, která zabraňuje zpětnému toku odsávaného mléka
EXTRÉMNĚ TICHÁ - umožňuje diskrétní odsávání za všech podmínek, i když dítě spí nebo v noci a je také nejtišší ze všech odsávaček LOVI
DVOUFÁZOVÁ - odsává mléko ve dvou fázích:
1) stimulace napodobuje rychlé pohyby dítěte a stimuluje tok mléka
2) hluboké sání efektivně saje mléko
NASTAVOVACÍ ÚROVNĚ SACÍ SÍLY PODLE POTŘEBY - 9 úrovní výkonu ve stimulační fázi a 9 ve fází odsávání - celkem 18 úrovní
SNADNÉ UMÝVÁNÍ - malý počet dílů
MOBILNÍ - vestavěná dobíjecí baterie poskytuje 3 odsávací relace na jedno nabití, lze také nabíjet přes USB, např. z powerbanky
OBAL - stylový kufřík pro pohodlné skladování a nošení. Ideální také na cestování!
 
Balení obsahuje:
1. Kryt trychtýře 2. Silikonová masážní vložka 3. Trychtýř 4. Silikonová membrána 5. Tělo odsávačky 6. Kryt 7. Spojky hadičky 4 ks 8. Napájecí adaptér 9. Nabíjecí kabel USB 10. Hadička spojující odsávačku a ovládací panel 2 ks 11. Spodní část odsávačky 12. Zpětný ventil 3 ks 13. Podstavec 14. Lahev 1 ks 15. Šroubovací víčko 16. Savička 17. Adaptér na lahev 18. Víčko lahve 19. Těsnící kroužek 20. Obal na odsávačku   Displej odsávačky Expert 3D PRO:
1. LCD displej 2. Stav baterie 3. Ukazatel času odsávání 4. Tlačítko ke zmenšení podtlaku 5. Tlačítko ke zvětšení podtlaku 6. Ukazatel fáze – odsávání nebo stimulace 7. Tlačítko ztlumení 8. Úroveň síly sání 9. Tlačítko zapnutí/vypnutí/pauza 10. Výběr režimu – odsávání nebo stimulace
Odsávačka odpovídá požadavkům:
Nařízení Evropského parlamentu a Rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami.
Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami.
Směrnici Rady 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích.
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2006/95/ES o harmonizaci právních předpisů členských států týkajících se elektrických zařízení určených pro používání v určitých mezích napětí.
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2004/108/ES o sbližování právních předpisů členských států týkajících se elektromagnetické kompatibility.
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/125/ES o stanovení rámce pro určení požadavků na ekodesign výrobků spojených se spotřebou energie.
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2011/65/EU o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: