LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Prolactis 3D Soft

Neohodnoceno
Značka: Lovi
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 850323
2 890 Kč –20 % 2 312 Kč
LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Prolactis 3D Soft
Neohodnoceno
Značka: Lovi
LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Prolactis 3D Soft
Akce
2 890 Kč –20 %
Novinka v portfoliu značky LOVI v kategorii odsávaček mateřského mléka. Prolactis 3D SOFT - každodenní efektivní podpora, péče o pohodlí maminky a diskrétní odsávání mléka za každé situace.
 

 
Ideální pro maminky, které ví, že i v nejkrásnějším období, kdy mají k děťátku nejblíže, může nastat situace, ve které budou potřebovat pomoc při kojení. Potřebují odsávačku, aby:
• mohly jít ven nebo cestovat (40% maminek)
• si udržely laktaci (22% maminek)
• doplnily vlastní laktaci (20% maminek)
• umožnily partnerovi větší zapojení při péči o děťátko (20% maminek)
Pro maminky, které hledají odsávačku, která jim umožní jemně a efektivně odsávat mléko, aby se nemusely vzdát svých plánů.
Pro maminky, které potřebují odsávačku jako každodenní kamarádku při kojení.
 
Využívá inovativní odsávání s 3D trychtýřem, který na rozdíl od klasických systémů, dokonale napodobuje přirozený proces sání dítěte, čímž je pro maminku ještě šetrnější a mimořádně efektivní.
 
Odsávačka Prolactis 3D SOFT odsává:
• RYCHLE - bez obav o množství mléka pro dítě - dokáže za 10 minut odsát až 100 ml mléka
• JEMNĚ - díky silikonovému, měkkému trychtýři a 3D systému, který se přizpůsobí prsu a umístí bradavku správně, obklopuje prso stejně jako ústa dítěte a tím je šetrnější k matčině bradavce
• EFEKTIVNĚ - díky 3D tlakovému systému, který stlačí bradavku, čímž napodobuje sání dítěte a způsobuje tak přirozený tok mléka
 
Klíčové benefity odsávačky Prolactis 3D SOFT:

NEJBLIŽŠÍ PŘIROZENÉMU KOJENÍ - 3D trychtýř nejen saje, ale také tlačí na bradavku, funguje stejně jako sací reflex dítěte a způsobuje přirozený tok mléka
RYCHLOST - dokáže za 10 minut odsát až 100 ml mléka
JEMNOST - díky silikonovému, měkkému trychtýři a 3D systému, který se přizpůsobí prsu a umístí bradavku správně, obklopuje prso stejně jako ústa dítěte
TICHÁ - umožňuje diskrétní odsávání za všech podmínek, i když dítě spí nebo v noci
DVOUFÁZOVÁ - odsává mléko ve dvou fázích:
1) stimulace napodobuje rychlé pohyby dítěte a stimuluje tok mléka
2) hluboké sání efektivně saje mléko
NASTAVOVACÍ ÚROVNĚ SACÍ SÍLY PODLE POTŘEBY - 9 úrovní výkonu ve stimulační fázi a 9 ve fází odsávání - celkem 18 úrovní
SNADNÉ UMÝVÁNÍ - malý počet dílů
MOBILNÍ - vestavěná dobíjecí baterie poskytuje 3 odsávací relace na jedno nabití, lze také nabíjet přes USB, např. z powerbanky
OBAL - stylový batůžek pro pohodlné skladování a nošení. Ideální také na cestování!
 
Balení obsahuje:
 
1. Kryt trychtýře 2. Silikonová masážní vložka se zpětným ventilem 2 ks 3. Trychtýř odsávačky 4. Membrána elektronické odsávačky 5. Uzávěr 6. Hadička spojující odsávačku a ovládací panel 2 ks 7. Síťový adaptér (USB) 8. Spojky silikonové hadičky 4 ks 9. Spodní část odsávačky 10. Podstavec 11. Lahev 1 ks 12. Šroubovací víčko 13. Savička 14. Adaptér na lahev 15. Víčko na lahev 16. Disk 17. Obal   Displej odsávačky Prolactis 3D SOFT:   1. LCD displej 2. Stav baterie 3. Ukazatel času 4. Tlačítko ke zmenšení podtlaku 5. Tlačítko ke zvětšení podtlaku 6. Ukazatel fáze – odsávání nebo stimulace 7. Zapínání/vypínání On/Off 8. Ukazatel sací síly 9. Ukazatel odsávacího/stimulačního cyklu     Odsávačka odpovídá požadavkům:
Nařízení Evropského parlamentu a Rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami.
Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami.
Směrnici Rady 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích.
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2006/95/ES o harmonizaci právních předpisů členských států týkajících se elektrických zařízení určených pro používání v určitých mezích napětí.
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2004/108/ES o sbližování právních předpisů členských států týkajících se elektromagnetické kompatibility.
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/125/ES o stanovení rámce pro určení požadavků na ekodesign výrobků spojených se spotřebou energie.
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2011/65/EU o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: