NATTOU Hračka plyšová vibrační medvídek Jules 22 cm

Rozkošný měkký plyšák s vibrační funkcí je dokonalým plyšovým kamarádem pro vaše miminko.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 950183
369 Kč
NATTOU Hračka plyšová vibrační medvídek Jules 22 cm

Vibrační medvídek Jules 

 

Rozkošný měkký plyšák s vibrační funkcí je dokonalým plyšovým kamarádem pro vaše miminko. Kroužek na kousání aktivuje vibrační funkci, která podporuje hmatové a sluchové schopnosti dítěte a poskytuje hodiny zábavy při hraní. Díky praktickým stuhám lze plyšáka připevnit na ohrádku, postýlku nebo kočárek. Plyšák nabízí řadu možností uchopení, čímž podporuje rozvoj motorických schopností vašeho děťátka.

- Roztomilý design
- Integrovaná vibrační funkce
- Ideální pro rozvoj hrubé a jemné motoriky díky svým uchopovacím schopnostem
- Snadná údržba: lze prát ručně

První měsíce života Vašeho miminka jsou o poznávání tohoto světa. V každém momentě - dobrém či špatném, jsou Nattou plyšové hračky příjemným společníkem. Dovolte nám dát Vám pár tipů, jak co nejlépe budovat přátelství mezi Vaším miminkem a jeho nebo její Nattou plyšovou hračkou:

- Miminko se zvykne navázat na jednu konkrétní hračku. Tomuhle nemusíme rozumět, ale měli bychom to akceptovat.
- Po umytí, mějte hračku pár nocí u sebe aby nasála vaši přirozenou vůni, která miminko následně uklidní a dá mu nebo její pocit bezpečí.
- Pořiďte si raději dvě stejné oblíbené Nattou hračky pro případ, že se Vám jedna ztratí. Tímto předejdete uplakaným očkám. Hračky sem tam střídejte aby Vaše malé necítilo žádný rozdíl.
- Vaše miminko bude chtít se svou oblíbenou Nattou hračkou usínat v postýlce. Jakmile usne, doporučujeme hračku z postýlky vyjmout, ale zároveň nechat ji nablízku. Takto miminko klidně usne a vzbudí se v lepší náladě.
- Nattou hračky budou doprovázet Vaše miminko v prvních měsících života. Dají vašemu dítěti potřebnou důvěru, pocit bezpečí a komfortu v klíčových okamžicích v raných fázích růstu a vývoje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: