Philips AVENT Šidítko Ultra air neutral (citrus) 6-18m, 2 ks

Neohodnoceno
Značka: Avent
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 982418
229 Kč
Philips AVENT Šidítko Ultra air neutral (citrus) 6-18m, 2 ks
Neohodnoceno
Značka: Avent
Vlastnosti:
- 6-18 měsíců- silikonové- bez BPA- Kotouč má extra velké otvory, přes které může pokožka miminka lépe dýchat.- Sterilizační/transportní krabička umožňuje sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a nosit s sebou.- Vyvinuto ve spolupráci se zdravotnickými odborníky a maminkami.
Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT podporuje správný vývoj zubů a ústní dutiny.
Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy. Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby.
Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost. Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte.

Doplňkové parametry

Kategorie: šidítka a doplňky
Věk: 6-18 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: