PROFIBABY chrastítko Černobílé kuličkové - vzor 3

Neohodnoceno
Značka: Profibaby
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 222637
65 Kč
PROFIBABY chrastítko Černobílé kuličkové - vzor 3
Neohodnoceno
Značka: Profibaby
Nadčasové klasické chrastítko je ideální jako první dárek pro vaše batole. Ideálně stimuluje sluch, zrak i dotek dítěte. Různé barvy a tvary povzbuzují k cvičení a hře. Chrastítka v naší nabídce jsou tvarově koncipována tak, aby byla snadno uchopitelná dětskou rukou – při hře si dítě zároveň cvičí uchopovací reflex.
Hračky, které vydávají zvuk – ať už jde o kvičení, pískání, nebo jemné chřestění – patří mezi dětmi obecně k těm nejoblíbenějším. I velmi malé dítě se podívá za nenadálým či novým zvukem, případně za hračkou, která se takto ozývá. Chrastítka patří mezi jednoduché pomůcky, jak si mohou sami rodiče zjistit i u malých miminek, jestli se jejich sluch vyvíjí správně.
Samozřejmostí ve výrobě je použití zdravotně nezávadných materiálů, splňujících náročné hygienické normy. Chrastítka jsou stálobarevná, bez ostrých hran, které by mohly dítěti při hře ublížit, a bez uvolnitelných malých částí, u nichž hrozí odlomení a následné případné vdechnutí či spolknutí dítětem.
Výrobky Profibaby jsou vyráběny s maximální péčí. Samozřejmostí ve výrobě je použití zdravotně nezávadných materiálů, splňujících  náročné hygienické normy.

Doplňkové parametry

Kategorie: plastové
Hmotnost: 0.000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: