TUTIS KOČÁREK VIVA5+ 2v1 Periscape

Představujeme Tutis Viva 5+, kočárek nabitý úžasnými funkcemi! S matrací Thermocot a Memory udržuje vaše dítě v pohodlí. Jeho všestranná kola usnadňují manévrování a dvojité tlumení zajišťují bezpečnost.  Vyrobeno z luxusních látek, je na dotek super plyšové. Užijte si klid a luxus v jednom s Tutis Viva 5+

Dostupnost Již brzy
Možnosti doručení
Kód: 020919
20 990 Kč
TUTIS KOČÁREK VIVA5+ 2v1 Periscape

Kočárek Tutis Viva 5+

 

Představujeme Tutis Viva 5+: Kočárek s termokorbičkou a Memory matrací pro maximální pohodlí. Snadné manévrování díky celoobvodovým kolům a dvojitým absorpcím pro bezpečnost. Chraňte své dítě před třesením hlavy a potenciálním poškozením mozku. .

Tutis Viva 5+ připravuje půdu pro zdravý růst a klidné noci díky své podpůrné technologii Memory Mattress, která zajišťuje pohodlný a bezpečný spánek.

 

ULTRALIGHT A TERMÁLNÍ KOŠÍK

Viva 5+ od TUTIS, pečlivě vytvořená s průkopnickou technologií THERMO-COT™, nastavuje standard pro bezpečnost a pohodlí kojenců. Navrženo tak, aby regulovalo mikroklima a zabraňovalo hromadění vlhkosti, vytváří optimální prostředí pro klidný spánek.

Seznamte se s TUTIS Viva 5+ – průkopníkem v rodině TUTIS s paměťovou matrací! Tato převratná technologie pohlcuje všechny ty záludné vibrace a zajišťuje, že vaše dítě odpočívá jako ve snu. Nejen, že poskytuje maximální pohodlí, ale také chrání před nesprávným držením těla, které by mohlo ovlivnit vývoj páteře. S Viva 5+ je spánek vašeho dítěte nejen útulný, ale také podpůrný a připravuje půdu pro zdravý růst a klidné noci.

KOMPAKTNÍ SKLÁDACÍ RÁM

Nový podvozek Tutis Viva 5+ 4. generace je nejen extrémně kompaktní a lehký, ale má také odolný rámový systém. Nový podvozek má aktualizovaný absorpční systém, který poskytuje perfektní ovladatelnost ve všech terénech.

PROSTORNÁ SEDADLA

Každý steh je důkazem spolehlivosti a zajišťuje trvalou kvalitu na každé cestě. Protihluková kapuce elegantně obepíná a promění váš zážitek z cestování v oázu klidu. Všestrannost se snoubí s pohodlím, protože se bez námahy skládá v obou směrech a může se pochlubit výjimečnou kompaktností. Objevte ztělesnění cestovního luxusu s naším nesrovnatelným designem, kde je každý detail přizpůsoben vašemu maximálnímu pohodlí.

Nová kola Tutis All-Road™ Technology, navržená naším vlastním týmem inženýrů, jsou perfektní pro zdolávání terénních a lesních cest a zároveň zajišťují pohodlí pro všechny zúčastněné.

Inovativní tvar s vyraženou linií výrazně zvyšuje mobilitu, takže je výjimečně snadné manévrování s kočárkem. Měkký a odolný materiál kol byl vybrán tak, aby zajistil bezchybný výkon ve všech ročních obdobích a za všech povětrnostních podmínek.

 

FUNKČNOST 

Brzdy One Click™

Brzdy One Click™ byly vytvořeny pro jednoduchou a okamžitou aktivaci, čímž zajišťují nejvyšší bezpečnost. Kolečka RealGel™ jsou naplněna speciálním gelem, který prodlužuje životnost a zajišťuje, že není potřeba žádná další údržba kol.

 

Větrání kabiny a kočárkového modulu

Snadno odnímatelná hlavní kapota odhaluje jedinečnou strukturu sekundární kapoty s panoramatickým oknem, které zajišťuje největší možnou ventilaci. Kapuce kolébky a sedačky jsou potaženy exkluzivním kvalitním polyesterem, který je odolný vůči větru, dešti a sněhu a rychle odpařuje vlhkost, která se uvnitř hromadí. 

 

Nastavitelná opěrka hlavy korbičky

Nastavitelná korbička podpírá hlavičku vašeho dítěte na cestách.

 

Nastavení modulu pro procházky po nebo proti směru jízdy

Oboustranná sedačka znamená, ať už je vaše dítě bez ohledu na věk, můžete si vybrat směr sedačky, který bude vyhovovat vám oběma. Když je vaše ratolest čelem k rodičům, vaše děťátko se na vás může dívat, když je v kočárku, takže si můžete povídat tváří v tvář. Zatímco světová konfrontace přidává stimulaci ze všeho, co se tam děje.

 

Výškově nastavitelná rukojeť z ekokůže

Řídítka, která lze nastavit do různých výšek, usnadňují a zpříjemňují tlačení dětského kočárku. 

 

Tlumení nárazu

Kočárek s tlumiči poskytuje nejhladší jízdu pro vašeho nejvzácnějšího cestujícího.

 

Nastavitelný rám tlumící nárazy

Kočárek s nastavitelným rámem tlumícím nárazy, který vám umožní přizpůsobit odpružení kočárku povrchu, po kterém chodíte.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinované a hluboké kočárky
Hmotnost: 12.2
Maximální zatížení kočárku: Do 22kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: