Yookidoo Hrací deka s hrazdou 40126

Neohodnoceno
Značka: Yookidoo
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 401266
2 599 Kč
Yookidoo Hrací deka s hrazdou 40126
Neohodnoceno
Značka: Yookidoo
Hrací deka s hrazdou Interaktivní hrací deka se spousty aktivit pro zábavné objevování a správný rozvoj smyslů těch nejmenších.
Hrací deka a její jednotlivé prvky jsou navrženy tak, aby bylo možné hraní v poloze na břiše, na zádech a v sedě. Tímto způsobem je podporován vývoj dětí v různých fázích růstu.
Revoluční systém této deky je v motorizovaném autíčku, které může být připojeno k hrazdě ve výšce nebo na samotné dece. Autíčko jezdí po své dráze sem a tam zatímco hraje hudba. K dispozici jsou dvě melodie: temperamentní a relaxační. Je-li třeba, může být hudba zcela vypnuta.
Na autíčko je možné připevňovat jednotlivé postavičky jako cestující. Při jízdě ve výšce na hrazdě slouží autíčko jako základna pro zavěšení jednotlivých hraček.
Pro rozsáhlé hraní poskytuje deka spousty postaviček a doplňků jako např. zrcadlo a chrastítko, které mohou sloužit jako první kousátko. Všechny doplňky vyzývají k tvůrčímu experimentování a vyvolávají přirozenou zvědavost dětí. Hravé koncentrace, motorika a koordinace oko-ruka jsou touto dekou výborně podporovány.
Hrací deka se vyznačuje velmi stabilní hrazdou na kterou je možné pomocí prstenců zavěsit jednotlivé hračky, které povzbuzují dítě k jejich uchopení. Jasné barvy a různé povrchové materiály napomáhají malému dítěti rozvíjet zrak a hmat.
Hrací deka se dá snadno složit, přenášet a skladovat.Po odstranění všech součástí lze deku vyprat.
Obsah balení:Deka s hrazdou 100 x 85 cm - Motorizované autíčko - Lišta pro autíčko - Princ - Princezna - Drak - Zrcadlo - Chrastítko
 
Požadované baterie3 x 1,5 V AAA (LR03) Rozměr balení800 x 520 x 110 mm EAN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: